Οι ΥΠΕΡτυχεροί της κλήρωσης των ΥΠΕΡ Γρηγοριάδη – Όλα τα ονόματα των νικητών (βίντεο)

Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε χθες Τρίτη 10 Ιανουαρίου η ετήσια κλήρωση – θεσμός των σούπερ μαρκετ ΥΠΕΡ Γρηγοριάδης σε Καστοριά, Κοζάνη, Γρεβενά και Φλώρινα. Εφέτος η μεγαλύτερη αλυσίδα σούπερ μάρκετ της Δυτικής Μακεδονίας επέλεξε να προσφέρει σε 153 τυχερούς δωροεπιταγές συνολικής αξίας 300 ευρώ και σε 4 υπερτυχερούς τα ψώνια τους για έναν ολόκληρο χρόνο. Οι τέσσερις αυτοί τυχεροί (ένας από κάθε Νομό) κερδίζουν για 12 μήνες αγορές αξίας ίσης με τον μηνιαίο μέσο όρο των συνολικών τους αγορών για τους μήνες Νοέμβριο και Δεκέμβριο.

Στο κατάστημα του Άργους Ορεστικού την εκδήλωση χαιρέτησε ο ιδρυτής της αλυσίδας, Σπύρος Γρηγοριάδης, ο οποίος αφού ευχήθηκε για τη νέα χρονιά,  ευχαρίστησε τους πελάτες της αλυσίδας για την προτίμηση και την στήριξή τους όλα αυτά τα χρόνια.

Την κλήρωση τίμησαν με την παρουσία τους ο Δήμαρχος Καστοριάς Ανέστης Αγγελής, ο δήμαρχος Άργους Ορεστικού Παναγιώτης Κεπαπτσόγλου και Αντιδήμαρχοι των δύο Δήμων.

Να σημειώσουμε ότι οι τυχεροί ήταν συνολικά σε αριθμό 157 καθώς προστέθηκαν 3 επιπλέον από τις συμμετοχές του νέου καταστήματος στην Καρδίτσα.

‘Oλα τα ονόματα των νικητών σε κάθε Νομό

 

ΝΟΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΥΠΕΡΤΥΧΕΡΟΣ
Νικολαϊδης Γρηγόρης

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ: ΑΛΙΑΚΜΩΝΟΣ
Παντούλη Μαρίνα
Σισμάνης Τάσος
Παπαδοπούλου Ελένη
Μπάτζιου Αναστασία
Τσιόλα Ευτέρπη

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ: ΓΡΑΜΜΟΥ
Τζηκαλάγια Ελένη
Γούλιου Αθανασία
Ήργη Φρειδερίκη
Κωνσταντίνου Παναγιώτης
Αλεξίου Ελένη

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ: ΜΕΣΣΟΠΟΤΑΜΙΑ
Παντελιάδου Σ.
Ζουμπούλη Μελπομένη
Αθανασιάδου Ζήλη
Παπαδοπούλου Άννα
Παλαιοδήμου Μελίνα

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
Δούκα Αρχοντούλα
Κασάπη Άννα
Πατρώνα Χρυσούλα
Μιχαήλ Βασιλική
Τσέλιου Σοφία

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ: ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ
Στεφοπούλου Ροζαλία
Πνευμονίδου Δέσποινα
Τσουνάκας Παρασκευάς
Τσίκος Δημήτριος

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ: ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
Τσίλογλου Ζωή
Μπάσδου Ελένη
Μουστακλή Χρυσούλα
Βλαχοπούλου Φρύνη

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ: ΑΓ. ΜΗΝΑ
Πανταζή Κωνσταντίνα
Δεμίρης Πασχάλης
Δημητρίου Δημήτρης
Τσακλίδου Αντιγόνη

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ: ΜΑΝΙΑΚΟΙ
Σιδεράδη Ζωίτσα
Κωτίδης Ιωάννης
Τάσσιου Σοφία
Αντωνίου Ευθυμία

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ: ΧΙΛΙΟΔΕΝΤΡΟ
Τσενικλής Χαράλαμπος
Ναούμ Γιάννης
Δρανιτσάρη Π.

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Κοντσιώτης Μάρκος
Παπαδόπουλος Ναούμ
Σιδοπούλου Αντιγόνη

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ: ΚΟΡΗΣΟΣ
Μπαντή Ευτέρπη
Μίχου Αλεξάνδρα
Σαμαρά Ευδοκία

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ: ΜΗΤΡΟΠΟΛΕΩΣ
Μπαρτζώκας Νίκος
Τσίπου Όλγα
Πετρεντσή Φρειδερίκη

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ: ΗΡ. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Θεοχάρη Ευθυμία
Νένος Κωνσταντίνος
Αναστασίου Μαρία

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ: ΑΣΠΡΟΚΚΛΗΣΙΑ
Βλαχοπούλου Μαίρη

ΝΟΜΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΥΠΕΡΤΥΧΕΡΗ
Νίκου Μάγδα

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ:  ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΩΝ
Γιώτα Βασιλική
Χρήστος Κώττας
Σαΐτσης Γιάννης
Καλαμπαλίκης Απόστολος
Καρανάσιου Ελένη

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ: ΔΕΣΚΑΤΗ
Καψάλης Μιχαήλ
Κουζούμης Ζήσης
Σταυρούλα Μαστρογιάννη
Αντωνοπούλου Ευαγγελία
Δέσποινα Σαμαρά

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ: 13ΗΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
Χατζημιχαηλίδου Άννα
Μπαϊνέτας Νικόλαος
Τσιότικας Αθανάσιος
Λυράς Χρήστος

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ: ΘΕΟΔ. ΖΙΑΚΑ
Παπαγεωργίου Δημήτριος
Φασούλα Μάγδα
Τουμανίδου Ευαγγελία
Εταιρίδης Μάκης

ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
Νταραμαρα Ράνια
Ντάρος Γεώργιος
Νικολοπούλου Κατερίνα

ΝΟΜΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΥΠΕΡΤΥΧΕΡΗ
Ρωσίδου Ευρωσύνη

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ: ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Ατζής Αναστάσιος
Βελισσαρίου Ελένη
Μαύρου Μιλτιάδης
Στάιος Ευάγελος
Νικλής Ζήσης

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ: ΚΑΣΤΡΙΣΙΑΝΑΚΗ
Παπά Αγάπη
Θεμέλκο Μαρίττα
Ναθαναηλίδου Άννα
Χονδροματίδου Ελένη

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ:ΚΡΕΣΝΑΣ
Γερμαντζή Ιωάννα
Αραβιάδης Θεολόγος
Μπασούρης Απόστολος
Μητσκόπουλος Πέτρος

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ: ΦΙΛΩΤΑΣ
Κολοκοτρώνη Βασιλική
Ανανιάδου Ειρήνη
Μαυροσκούρη Μαρία
Σεφέρι Γκεζίμ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ: ΝΙΚ. ΧΑΣΟΥ
Τασοπούλου Ζωή
Πάλλιος Ιωάννης
Τσελίδου Ευδοξία
Γιώβης Μιχαήλ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ: ΑΜΥΝΤΑΙΟ
Τσούτσα Ελένη
Χατζητρύφωνος Δέσποινα
Elfoli Milte
Φανή Γεωργία

ΝΟΜΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΥΠΕΡΤΥΧΕΡΟΣ
Γκουντούλα Αικατερίνη

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ: ΟΣΕ
Βλάχου Σουλτάνα
Γεωργιάδης Ευστάθιος
Κοντούλα Μαρία
Παύλος Μελάς
Κοντοπούλου Αικατερίνη

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ: Π. ΧΑΡΙΣΗ
Τζιαμπάση Ευαγγελία
Βαρδάκα Παναγιώτα
Χαρέλας Θωμάς
Παπαδοπούλου Δέσποινα
Καρακούτη Ιωάννα

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ: ΝΕΑΠΟΛΗ
Παπουντζής Μιχαήλ
Πλατώνη Ελπίδα
Παλλάς Παύλος
Σαράντη Ελένη
Παλαγουσιάς Στέγιος

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ: ΣΕΡΒΙΑ
Γκουντούλας Κωνσταντίνος
Βελισσάρη Βαρβάρα
Βαρσαμά Ουρανία
Μπακάνος Νικόλαος
Καραγιάννη Μαρία

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ: ΚΡΟΚΟΣ
Σκουτέλας Αργύριος
Μισιρλή Βασιλική
Καραστεργίου Αντωνία
Οικονόμου Βασιλική

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ: ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Τζάτσος Λουίζης
Αδάμ Σοφία
Χοτζάι  Χριστίνα
Ζορμπάς Μιλτιάδης

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ: ΘΕΜΙΔΟΣ
Μανιάκος Γιώργος
Παραχαρίδου Ελένη
Λεοντούλης Εμμανουήλ
Ευαγγελοπούλου Νίκη

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ: ΤΣΟΤΥΛΙ
Παμπουκίδης Αναστάσιος
Σεμερζίδου Μαρία
Μπίγκα Ζαχαρούλα
Χερχεπετζή Εύα

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ: ΒΥΖΑΝΤΙΟΥ
Μπούντα Παναγιώτα
Ανδρίτσα Βασιλική
Τσάμπουρα Κωνσταντίνα
Ελευθεριάδου Πέρρυ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ: ΣΙΑΤΙΣΤΑ
Σβίγκος Νίκος
Τσιότσιος Βασίλειος
Λάζης Βασίλειος
Κάτσιος Νικόλαος

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ: 11ΗΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
Χρυσοβερίδου Ελένη
Σιούλα Αναστασία
Κουροκίδου Χρύσα

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ: ΧΡ. ΣΜΥΡΝΗΣ, ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
Παπαδοπούλου Ανθούλα
Μωυσίδης Ιωάννης
Θεοδουλίδου Ελένη
Κατωτοικίδου Δέσποινα

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ: ΘΕΟΛΟΓΙΔΗ, ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
Μουρατίδου Σουμέλα
Τοπάλης Νίκος
Δήμκος Γεώργιος
Ζήση Στέλλα

inkastoria.gr

 

 

 

 

Διαμοιράστε το άρθρο:

Σχολιάστε

Η διευθυνση email σας ΔΕΝ θα δημοσιοποιηθεί(ενημερωθείτε για την πολιτική ανάρτησης σχολίων στο fouit.gr απο εδώ) *

*