Παναργειακός – Ηρακλής Πολυκάρπης 0-2 (φωτογραφίες)

Νικήτρια έφυγε η ομάδα της Πολυκάρπης από το γήπεδο του Άργους Ορεστικού καθώς επιβλήθηκε του Παναργειακού με σκορ 0-2 για την 3η αγωνιστική του πρωταθλήματος Α’ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Καστοριάς. Ο Ηρακλής Πολυκάρπης σκόραρε από ένα γκολ σε κάθε ημίχρονο διαμορφώνοντας το τελικό 0-2.
Για τον Παναργειακό αγωνίστηκαν οι Κοσμίδης, Δινάδης (αντικαταστάθηκε στο 42′ λόγω τραυματισμού), Χότζα, Τσιάτσος Λ., Μήλιος Χ., Αχμετλί, Ιωαννίδης, Λαζαρίδης, Ζενελάκ, Γαιτανάκης και Λάκης Γ.
   Ως αλλαγές αγωνίστηκαν οι Ρόμπος και Μήλιος Π. Την επόμενη αγωνιστική ο Παναργειακός αγωνίζεται κόντρα στη Δόξα Κορησού στο γήπεδο της Κορησού.
  Πριν την έναρξη του αγώνα τηρήθηκε ενός λεπτού σιγή στην μνήμη του προσφάτως εκλιπόντος Ναούμ Δημήτρη που έχασε σε μικρή ηλικία τη μάχη με την επάρατη νόσο. Ο Δημήτρης κάλυπτε για χρόνια το αθλητικό ρεπορτάζ του Παναργειακού αλλά και της ομάδας μπάσκετ του Άργους Ορεστικού. Καλό ταξίδι Δημήτρη…