Βαριά εντός έδρας ήττα του ΓΠΟ Καστοριάς 2-6 από τον Αγρ. Αστέρα (φωτογραφίες)

Με 2-6 ηττήθηκαν οι Γυναίκες της Καστοριάς από τον Αγροτικό Αστέρα Αγίας Βαρβάρας και μετά από δύο ανατροπές στο σκορ

Τα γκολ για την ομάδα μας η Μάρκου με κεφαλιά στο 27’και η Τζιάρα με βολίδα στο 32′

Αναλυτικά η εξέλιξη του αγώνα στο LIVE του sentranews.gr

Η επίσημη σελίδα της ομάδας έγραψε:

ΝΤΡΟΠΙΑΣΤΙΚΗ ΗΤΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ

Δύο διαφορετικά πρόσωπα έδειξε η ομάδα μας

ΓΠΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 2 – 6 (ημχ 2-1)

▪️Στο πρώτο ημίχρονο η μπάλα παιζόταν στο μισό γήπεδο. Η ομάδα μας είχε την κατοχή παίζοντας ποδόσφαιρο κυριαρχίας, πέτυχε 2 γκολ ενώ έχασε κι άλλες ευκαιρίες για να διευρύνει το σκορ πηγαίνοντας στα αποδυτήρια ενθουσιάζοντας και τον πιο δύσπιστο που βρέθηκε σήμερα στο γήπεδο!!

Στο δεύτερο ημίχρονο η εικόνα άλλαξε και ειδικότερα μετά το 60ο λεπτό πραγματοποιήσαμε μία τραγική εμφάνιση με το σκορ να ξεφεύγει, οδηγώντας την ομάδα μας σε μία οδυνηρή ήττα σε ένα απόγευμα που θέλουν όλοι να ξεχάσουν!!