Όλες οι εκδηλώσεις για σήμερα Κυριακή 23/6

Πάνω από 30 εκδηλώσεις για σήμερα Κυριακή 23/6

Πατήστε πάνω στους τίτλους για περισσότερες πληροφορίες

07:00 Όρθρος της Εορτής των Αγίων Πάντων

Πανηγυρική Αρχιερατική Θεία Λειτουργία

 

Τιμή στον πατέρα

Εκκλησιασμός και αρτοκλασία  στην Ιερά Μονή της Παναγιάς Μαυριώτισσας

Προοδευτικός Σύλλογος Κυριών Καστοριάς

 

08:30 Kids Yoga

 

09:00 2ο Τουρνουά Τμημάτων Υποδομής της ΑΕ Γραμμοχωρίων

 

09:30 5ο Τουρνουά Παλαιμάχων

 

09:30 Kids Triathlon

 

10:30 Ημέρας Τιμής των Αποστράτων της Ελληνικής Αστυνομίας

 

10:30 Άνοιγμα εκκλησιών και βόλτα στη γειτονιά του «Μαχαλά»

Κέρασμα στο πάρκο

 

10:30 Περιοδεία του Ζήση Τζηκαλάγια σε χωριά

Πτεριά, Χιονάτο, Κομνηνάδες, Διποταμία

 

10:30 Γιορτή λήξης του Α.Σ. Καστοριάς

Αναμετρήσεις γονέων και παιδιών

 

11:00 Ημερίδα Επαγγελματικού Προσανατολισμού στην Καστοριά

 

11:00 ΙSOMAN

Presented by G Triathlon Equalized Sprint Distance

 

12:00 Ξενάγηση στο Πάρκο Εθνικής Συμφιλίωσης

 

12:00 Αναρρίχηση για όλους

 

12:30 Yoga for ALL

 

13:00 Lazer Run

Kids + Adults

 

13:30 Εργομετρικοί κωπηλατικοί αγώνες

Ναυτικού Ομίλου Καστοριάς – ΟΠΑΠ

 

15:00 Απονομές «1st TRIMORE – Kastoria 2019»

 

16:00 5ο Τουρνουά Παλαιμάχων

Τελευταίος αγώνας

 

17:00 Sassy Summer Bazzar

Στο D’oro Cafe

 

18:00 ΔΙΟΝΥΣΕΙΑ 2019: Σκιοθέατρο Αγάπιου Αγαπίου

 

18:30 Καλοκαιρινή Επίδειξη του Γυμναστηρίου “Αρμονία” Μεσοποταμίας

Στο Δασάκι Μεσοποταμίας

 

18:30 Συνεχίζεται το Τουρνουά 7Χ7 Άργους Ορεστικού

 

19:00 Περιοδεία του Βασίλη Τσιφλικιώτη σε χωριά

Ιεροπηγή, Δενδροχώρι, Μεσοποταμία

 

19:00 Περιοδεία του Ζήση Τζηκαλάγια σε χωριά

Δισπηλιό, Μηλίτσα, Κωσταράζι

 

19:00 Περιοδεία της Μαρίας Αντωνίου σε χωριά

 

19:00 «Η ωραία κοιμωμένη»

 

20:00 Party εθελοντών TriMore

Experience Exchange & Yoga in a Circle

Πάρκο Ολυμπιακής Φλόγας

 

 

20:30 «Χριστοπούλεια 2019»: Όταν χορεύω

 

21:00 Επίδειξη Ταεκβοντο

Ορεστης Ταεκβοντο

Κλειστό γυμναστήριο Άργους Ορεστικού

 

Προβολές στα City Center Cinemas Kastoria 

17:00 “Toy Story 4”

17:00 “Πρόβατα εναντίων Λύκων”

19:30 &  22:00 “Rocketman”

19:30 “Toy Story 4”

22:00 “Οι Άντρες με τα Μαύρα: Παγκόσμια Απειλή”