«Μίλησαν» οι φιλοξενούμενοι στα ματς Κυπέλλου ΕΠΣ Καστοριάς (αποτελέσματα – βαθμολογίες)

Η επικράτηση των φιλοξενούμενων κυριάρχησε στα σημερινά τρία εναπομείναντα ματς της 1ης αγωνιστικής για την Α’ φάση Κυπέλλου ΕΠΣ Καστοριάς.
Συνολικά στα 8 ματς που διεξήχθησαν σημειώθηκαν 28 γκολ, ενώ μόνο Μαυροχώρι και Παναργειακός κέρδισαν εντός έδρας. Δύο ματς έληξαν ισόπαλα ενώ στα υπόλοιπα 4 επικράτησαν οι φιλοξενούμενοι.
Ηρακλής Πολυκάρπης, ΑΕ Γραμμοχωρίων και Δόξα Κορησού ξεκίνησαν με το δεξί τις αγωνιστικές τους υποχρεώσεις, επικρατώντας σε Χιλιόδενδρο, Νεστόριο και Λεύκη αντίστοιχα.
Τα αποτελέσματα:
Κεραυνός Χιλιοδένδρου – Ηρακλής Πολυκάρπης        0-7
Νέστωρ Νεστορίου – ΑΕ Γραμμοχωρίων                     0-3
ΠΑΣ Λεύκης – Δόξα Κορησού                                      0-2

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
1oς όμιλος

Ελπίδες Μεσοποταμίας – Ομόνοια Βογατσικού            0-3
Γράμμος Μαυροχωρίου – ΑΟ Κάστωρ                         5-0

BAΘΜΟΛΟΓΙΑ
1.Γράμμος  Μαυροχωρίου            3
2.Ομόνοια Βογατσικού                 3
3.Ελπίδες Μεσοποταμίας              0
4.ΑΟ Κάστωρ                               0

2η αγωνιστική  –  21/22-9-2019
Γράμμος Μαυροχωρίου – Ομόνοια Βογατσικού
ΑΟ Κάστωρ – Ελπίδες Μεσοποταμίας

3η αγωνιστική  – 28/29-9-2019
Ομόνοια Βογατσικού – ΑΟ Κάστωρ
Ελπίδες Μεσοποταμίας – Γράμμος Μαυροχωρίου

2oς όμιλος
Νταηλάκη – ΑΕ Βιτσίου                                            2-2
Κεραυνός Χιλιοδένδρου – Ηρακλής Πολυκάρπης     0-7

BAΘΜΟΛΟΓΙΑ
1.Ηρακλής Πολυκάρπης               3
2.ΑΕ Βιτσίου                                1
3.Νταηλάκη                                  1
4.Κεραυνός  Χιλιοδένδρου          0

2η αγωνιστική  –  21/22-9-2019
Νταηλάκη – Ηρακλής Πολυκάρπης
ΑΕ Βιτσίου – Κεραυνός Χιλιοδένδρου

3η αγωνιστική  –  28/29-9-2019
Ηρακλής Πολυκάρπης  -ΑΕ Βιτσίου
Κεραυνός Χιλιοδένδρου – Νταηλάκη

3oς όμιλος
Μ.Α. Καλλιθέας – Πεντάβρυσος                     0-0
Νεστόριο –ΑΕ Γραμμοχωρίων                        0-3

BAΘΜΟΛΟΓΙΑ
1.ΑΕ Γραμμοχωρίων                3
2.Πεντάβρυσος                        1
3. Μ.Α. Καλλιθέας                   0
4.Νεστόριο                               0

2η αγωνιστική  –  21/22-9-2019
ΜΑ Καλλιθέας – ΑΕ Γραμμοχωρίων
Πεντάβρυσος – Νεστόριο

3η αγωνιστική  –  28/29-9-2019
ΑΕ Γραμμοχωρίων – Πεντάβρυσος
Νεστόριο – ΜΑ Καλλιθέας

4oς όμιλος
Παναργειακός –Δόξα Αμπελοκήπων             3-1
ΠΑΣ Λεύκης – Δόξα Κορησού                     0-2

BAΘΜΟΛΟΓΙΑ
1.Παναργειακός                        3
2. Δόξα Κορησού                      3
3. Δόξα Αμπελοκήπων             0
4.ΠΑΣ Λεύκης                         0

2η αγωνιστική  –  21/22-9-2019
Παναργειακός – Δόξα Κορησού
Δόξα Αμπελοκήπων – ΠΑΣ Λεύκης

3η αγωνιστική  –  28/29-9-2019
Δόξα Κορησού – Δόξα Αμπελοκήπων
ΠΑΣ Λεύκης – Παναργειακός

sentranews.gr

 

 

 

Σχολιάστε

Η διευθυνση email σας ΔΕΝ θα δημοσιοποιηθεί(ενημερωθείτε για την πολιτική ανάρτησης σχολίων στο fouit.gr απο εδώ) *

*

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.