Βράβευση μαθητών από τη Μαθηματική Εταιρεία Καστοριάς (φωτογραφίες)

Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 19 Οκτωβρίου στο αμφιθέατρο του Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας, μία ακόμη εκδήλωση του παραρτήματος της Μαθηματικής Εταιρείας Καστοριάς. Βραβεύτηκαν οι μαθητές  της Ε΄ και ΣΤ΄ Δημοτικού που διακρίθηκαν στον πανελλήνιο διαγωνισμό «Παιχνίδι και Μαθηματικά»  που διοργανώνει η Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία και οι μαθητές της Α΄ Γυμνασίου που διακρίθηκαν στην β΄ φάση του τοπικού διαγωνισμού μαθηματικών.

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που συμμετείχαν στους διαγωνισμούς.

Ακολουθεί ο πανελλήνιος διαγωνισμός της Ε.Μ.Ε. «ΘΑΛΗΣ» στις 9 Νοεμβρίου, για μαθητές Β΄ και Γ΄ Γυμνασίου και όλων των τάξεων του Λυκείου.

Θέλουμε να ευχαριστήσουμε τον Πρύτανη του Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας κ. Θεόδωρο Θεοδουλίδη για την παραχώρηση της αίθουσας και την φιλοξενία και την κυρία Χαρά Καλογηράτου Κοσμήτορα της Σχολής Θετικών Επιστημών που λειτουργεί από φέτος στην Καστοριά, με τα τμήματα Μαθηματικών και Πληροφορικής, για την επί χρόνια συνεργασία. Επίσης  τον κ. Χρήστο Χυτήρη πτυχιούχο του τμήματος Πληροφορικής και του Μεταπτυχιακού του ίδιου τμήματος στις «Προηγμένες Τεχνολογίες Πληροφορικής και Υπηρεσίες» και τον κ. Θάνο Μουρτζούκο φοιτητή του τμήματος Πληροφορικής,  για την βοήθεια και την τεχνική υποστήριξη.

    Ιδιαίτερα θέλουμε να ευχαριστήσουμε τους μαθητές, τους γονείς, τους συναδέλφους εκπαιδευτικούς και τους φίλους, που μας τίμησαν με την παρουσία τους και συνετέλεσαν στην επιτυχία της εκδήλωσής μας.

Για το Δ. Σ. του Παραρτήματος Ε.Μ.Ε Καστοριάς

Η Πρόεδρος του Παραρτήματος                                     Ο Γενικός Γραμματέας

Μαρία Ρουσούλη                                                        Σπύρος Δήμου

Οι διακριθέντες μαθητές δημοτικού στον 13ο διαγωνισμό «Παιχνίδι και Μαθηματικά» κατά το σχολικό έτος 2018-2019

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΤΑΞΗ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΚΕΔΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑΕ1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΑΝΤΑΖΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗΕ1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΑΠΠΑ ΙΟΥΛΙΕΤΤΑΕ1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΤΣΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣΕ1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΘΗΝΑΕ1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΤΕΡΠΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣΤ1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΓΟΥΓΟΥΣΗ ΕΥΡΥΔΙΚΗΕ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΑΡΑΤΑΓΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΕ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΛΕΙΟΥΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΕ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΑΡΕΤΗΕ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΣΗΜΕΡΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗΕ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΗΛΙΟΥ ΧΑΡΑΕ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΒΛΑΧΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑΣΤ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΓΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΣΤ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΣΤ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΟΣΧΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣΤ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΝΤΟΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΣΤ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΡΟΚΟΠΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣΣΤ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΦΙΛΙΟΣ ΜΗΝΑΣΣΤ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΦΙΛΛΙΠΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣΣΤ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣΤ2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΓΚΙΕΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΕ3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΕΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑΕ3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣΕ3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΕ3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΠΑΛΙΑΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑΕ3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΩΡΑΪΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗΕ3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΕ3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΣΠΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΕ3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΒΥΤΑΝΙΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣΣΤ3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΓΑΒΡΙΗΛ ΣΤΑΥΡΟΣ-ΜΑΞΙΜΟΣΣΤ3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΑΛΕΓΚΑΝΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣΣΤ3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΟΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΣΤ3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΧΑΡΑΣΤ3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣΣΤ3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΤΖΗΜΑ ΜΑΡΙΑΣΤ3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΤΣΑΚΙΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΤ3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΑΛΩΜΗΕ4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΕ4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΙΤΣΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤΕ4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΠΑΜΠΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΕ4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΝΟΒΑΤΣΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΕ4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΣΕΙΡΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΕ4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΕ4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΚΑΣΣΙΑΝΗΣΤ4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΓΚΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣΤ4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΖΗΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗΣΤ4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΑΠΑΓΕΡΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑΣΤ4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΣΤ4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΤΣΙΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΝΗΣΤ4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗΕ5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΕ5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣΕ5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΓΚΑΡΑΒΕΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗΕ5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣΕ5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΡΑΝΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣΕ5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΩΤΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣΕ5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΛΕΒΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗΕ5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΑΛΕΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣΕ5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΤΡΥΓΟΥΤΗΣ ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣΕ5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΣΤ5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣΣΤ5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣΣΤ5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΣΤ5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΙΟΣΕ ΒΑΣΙΛΕΙΑΣΤ5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΙΟΣΕ ΝΙΚΗΣΤ5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΑΛΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣΣΤ5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΑΡΑΣ ΧΑΤΖΗΣ ΜΑΡΚΟΣΣΤ5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΣΤ5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΣΙΟΡΕΝΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΣΤ5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΤΡΥΓΟΥΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΣΤ5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΤΣΑΚΟΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΣΤ5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣΕ6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΕ6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣΕ6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΘΕΜΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣΣΤ6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΖΗΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΕ7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΓΥΙΟΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛΣΤ7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΔΟΥΚΑΚΑΡΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣΣΤ7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΖΥΓΟΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣΤ7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣΤ7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΗΤΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣΣΤ7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΟΣΤΕΚΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗΣΤ7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΤΣΑΜΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣΣΤ7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΧΑΛΚΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΣΤ7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΓΑΡΓΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣΕ9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΕ9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΟΥ  ΑΠΟΣΤΟΛΙΑΕ9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΕ9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΕ9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΙΤΟΥΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑΕ9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΡΑΤΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗΕ9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΤΟΥΜΠΙΔΟΥ  ΧΡΙΣΤΙΝΑΕ9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΕΜΕΛΗΣΤ9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΑΡΑΓΚΙΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣΣΤ9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΣΤ9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΑΥΛΟΥ  ΑΡΓΥΡΙΟΣΣΤ9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑΣΤ9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΤΡΥΓΟΥΤΗ ΒΑΣΙΛΗΣΤ9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΕ10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΑΣΣΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΕ10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΕ10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣΕ10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣΕ10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣΤ10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗΣΤ10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΕ1ο Δ.Σ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗΕ1ο Δ.Σ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
ΝΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑΕ1ο Δ.Σ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
ΝΤΟΜΟΥ ΑΡΕΤΗΕ1ο Δ.Σ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑΕ1ο Δ.Σ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣΣΤ1ο Δ.Σ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΕΛΕΝΗΣΤ1ο Δ.Σ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
ΛΑΜΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΣΤ1ο Δ.Σ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
ΝΕΣΤΟΡΑ ΕΥΔΟΞΙΑΣΤ1ο Δ.Σ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛΣΤ1ο Δ.Σ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
ΤΑΦΑΙ ΔΗΜΗΤΡΗΣΣΤ1ο Δ.Σ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
ΛΟΥΔΟΒΑΡΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣΕ2ο Δ.Σ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΕ2ο Δ.Σ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
ΣΜΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑΣΤ2ο Δ.Σ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
ΤΣΙΑΓΓΟΥ ΣΤΕΛΛΑΣΤ2ο Δ.Σ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣΕ3ο Δ.Σ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
ΓΙΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΕ3ο Δ.Σ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
ΚΟΝΤΣΙΩΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣΕ3ο Δ.Σ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
ΜΠΕΛΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΕ3ο Δ.Σ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
ΝΤΑΛΑΜΗΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΕ3ο Δ.Σ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
ΣΙΑΠΕΡΔΑΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣΕ3ο Δ.Σ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
ΤΣΑΚΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣΕ3ο Δ.Σ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΛΥΔΙΑΣΤ3ο Δ.Σ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
ΣΑΡΡΗ ΜΥΡΣΙΝΗΣΤ3ο Δ.Σ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑΕ4ο Δ.Σ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΕ4ο Δ.Σ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗΕ4ο Δ.Σ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
ΤΕΡΨΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΕ4ο Δ.Σ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
ΠΑΣΟ ΟΡΕΣΤΗΣΣΤ4ο Δ.Σ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΣΤΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΒΟΛΤΣΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣΕΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΓΙΑΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣΕΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΣΚΡΑΠΑΡΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΕΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΚΑΡΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑΣΤΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΚΩΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣΣΤΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΣΤΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΣΤΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛΕΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΝΑΤΣΗ  ΜΑΡΙΑΕΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣΣΤΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΣΤΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΜΙΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛΕΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΣΑΛΤΣΟΓΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΕΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΤΣΙΠΟΣ ΜΑΡΙΟΣΕΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΓΟΥΓΟΥΣΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑΣΤΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑΣΤΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣΣΤΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑΣΤΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΜΠΟΥΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑΕΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣΕΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΣΥΣΤΑΤΣΗ ΜΕΡΟΠΗΕΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΤΖΟΚΑ ΒΙΣΕΛΝΤΑΕΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣΕΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΠΟΥΡΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑΣΤΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΤΡΩΝΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣΣΤΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣΕΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑΕΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΣΟΥΜΕΛΑΕΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΚΕΡΑΜΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗΕΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΕΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗΕΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛΕΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑΕΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣΤΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΚΑΜΤΖΗΡΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣΣΤΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑΕΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑΕΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΚΑΡΤΣΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΕΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΖΩΝΤΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣΣΤΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΑΜΠΑΡΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΕΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣΣΤΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΣΤΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΕΛΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗΕΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΙΧΙΟΥ
ΚΑΪΤΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΕΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΙΧΙΟΥ
ΡΑΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΕΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΙΧΙΟΥ
ΑΧΕΙΜΑΣΤΟΥ  ΔΑΝΑΗΣΤΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΣΙΧΑΝΙΔΟΥ   ΒΑΣΙΛΙΚΗΣΤΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΦΑΝΑΚΙΔΗΣ   ΗΛΙΑΣΣΤΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ

 

Οι διακριθέντες μαθητές της Α΄ Γυμνασίου στη Β΄ φάση του διαγωνισμού Μαθηματικών κατά το σχολικό έτος 2018-2019

         1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Κοντόπουλος Χαράλαμπος
Φίλος Βασίλης
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Βαδραχάνης  Ευάγγελος
Παπαντίνας  Βασίλειος
Τσιαούση  Αλεξάνδρα
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
Ζιανός  Άγγελος
Τζιώρας  Νικόλαος
Τσαμπαλάς  Μάριος
ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
Μπούσιος Χρήστος
1ο  ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΑΡΓΟΥΣ
Δήμου Παναγιώτης
Κουρίλας Αλέξανδρος
Παρίδης Παναγιώτης
Σαμαρά Ελένη