Οι αναπτυξιακοί αγώνες Ανωμάλου Δρόμου στο Άργος Ορεστικό (αποτελέσματα)

Πραγματοποιήθηκαν στο Άργος Ορεστικό οι Αναπτυξιακοί Αγώνες Ανωμάλου Δρόμου Δυτικής Μακεδονίας

8000 μ. ΑΝΔΡΩΝ K23
1 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 31:28:00
2 ΓΚΑΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 36:40:00
3 ΚΑΤΣΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 38:52:00
4 ΤΣΑΦΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 42:14:00
5000 μ. ΑΝΔΡΩΝ K20-K18
1 ΠΕΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 19:27:00
2 ΑΔΑΜΙΔΗΣ  ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 20:24:00
3 ΤΣΑΚΥΡΙΔΗΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 23:30:00
3000 μ. ΑΝΔΡΩΝ K16
1 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:05:00
2 ΑΓΚΟ ΟΡΕΣΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 15:10:00
3 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 15:40:00
4 ΚΑΜΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 16:00:00
1000 μ. ΑΝΔΡΩΝ K14 ΦΩΤΟ επάνω
1 ΜΟΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3’38″7
2 ΛΟΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3’40″9
3 ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3’41″2
4 ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 4’21″1
5 ΣΑΚΛΙ  ΑΓΓΕΛΛΟΣ 2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 4’23″0
6 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 4’23″7
7 ΑΛΛΙΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 5’01″2
8 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 5’09″0
9 ΒΕΛΙΣΑΡΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 5’21″4
10 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 5’21″9
11 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 5’24″7
12 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 5’30″4
13 ΜΠΟΥΡΝΟΥΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 5’33″6
ΜΑΡΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΜΟΥΤΣΚΑ ΕΡΣΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ1000 μ. ΜΙΚΤΗ Κ12
1 ΖΥΜΠΙΔΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 18:20:00
ΚΡΙΤΣΙΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 18:20:00
ΝΑΚΕ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 18:20:00
ΧΑΙΡΙΣΤΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 18:20:00
2 ΔΟΛΛΑ ΘΩΜΑΗ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 18:44:00
ΠΑΠΑΜΟΣΧΟΥ ΡΕΓΓΙΝΑ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 18:44:00
ΣΕΡΣΕΜΗΣ ΘΩΜΑΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 18:44:00
ΤΣΟΤΣΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 18:44:00
3 ΓΙΑΓΚΟΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 19:18:00
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 19:18:00
ΔΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 19:18:00
ΤΣΙΓΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 19:18:00
4 ΗΛΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 19:23:00
ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 19:23:00
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 19:23:00
ΧΥΣΣΟΛΛΙ ΛΑΟΥΡΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 19:23:00
5 ΔΟΚΑΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 19:24:00
ΚΑΪΔΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 19:24:00
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 19:24:00
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 19:24:00
6 ΝΑΟΥΜ ΘΕΟΔΩΡΑ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 20:42:00
ΝΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 20:42:00
ΤΟΨΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 20:42:00
ΤΣΑΚΥΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 20:42:00
7 ΗΛΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 21:45:00
ΚΟΚΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 21:45:00
ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 21:45:00
ΤΣΙΛΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 21:45:00
8 ΓΙΑΛΙΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ  21:52:00
ΚΑΡΑΜΑΝΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ  21:52:00
ΚΟΝΤΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ  21:52:00
ΠΕΤΚΑΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΕΡΜΙΟΝΗ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ  21:52:00
9 ΤΑΓΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ  21:58:00
ΤΖΗΜΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ  21:58:00
ΤΣΑΚΙΡΗ ΕΛΕΝΗ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ  21:58:00
ΤΣΑΚΛΙΔΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ  21:58:00
10 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 24:34:00
ΔΑΤΣΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 24:34:00
ΝΤΟΥΡΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ-ΖΩΗ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 24:34:00
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 24:34:00
11 ΚΟΛΛΑΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 24:55:00
ΚΟΤΣΙ ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 24:55:00
ΜΠΑΤΑΓΚΙΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 24:55:00
ΤΣΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 24:55:00
12 ΚΟΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 26:12:00
ΜΑΡΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 26:12:00
ΜΠΑΤΣΕΛΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 26:12:00
ΠΑΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 26:12:00
13 ΚΟΥΚΙ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 26:40:00
ΜΠΑΤΑΓΚΙΩΝΗ ΡΑΝΙΑ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 26:40:00
ΤΡΑΪΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 26:40:00
ΤΣΙΤΛΑΚΙΔΟΥ ΛΥΔΙΑ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 26:40:00
6000 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ23
1 ΤΣΕΚΙΝΗ ΣΟΝΙΑ ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 23:32:00
4000 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ20-Κ18
1 ΠΕΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 17:48:00
2 ΚΥΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 18:03:00
3 ΑΛΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 18:51:00
2000 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ16
1 ΚΙΤΣΙΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 8:52:00
2 ΜΠΟΥΔΟΥΡΗ  ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 9:40:00
3 ΖΟΤΟ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 10:41:00
4 ΡΑΤΣΟΥ ΒΑΪΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 10:55:00
1000 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ14
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 4’02″6
2 ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΔΑΝΑΙ ΔΑΝΙΕΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 4’05″2
3 ΣΙΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 4’13″6
4 ΚΑΤΣΙΑ ΑΘΗΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 4’24″4
5 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 4’29″0
6 ΣΤΑΜΠΟΛΙΔΟΥ  ΜΑΡΙΑ ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 4’30″7
7 ΑΣΜΙΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 4’53″7
8 ΤΣΑΚΙΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 5’26″1
9 ΒΟΔΑ ΖΑΦΕΙΡΕΝΙΑ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 5’27″0
10 ΝΤΟΜΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ-ΑΡΕΤΗ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 5’54″3
11 ΑΖΕΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 5’54″9
12 ΖΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 6’07″3

 

shares