Β’ ΕΠΣ: Κεραυνός Χιλιοδενδρου – Ελπίδες Μεσοποταμίας 1-6

Παιχνίδι με το παιχνίδι η εικόνα όλο και πιο καλή, οι Ελπίδες Μεσοποταμίας βρίσκει ρυθμό και αποδίδει όμορφο και ποιοτικό ποδόσφαιρο. Μεγάλο αβαντάζ φέτος το πάθος και ο ζήλος όλων των παιδιών, όποτε τους ζητηθεί βοήθεια δίνουν τον καλύτερο τους εαυτό.

Στο αγωνιστικό κομμάτι ο Σαλονικιδης Κ. άνοιξε το σκορ για την ομάδα μας στο 19’, δέκα λεπτά αργότερα ο Ταουλτζιδης έκανε το 0-2 και ο Κοτανιδης με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι στο 33’ διαμόρφωσε το 0-3 που ήταν και σκορ ημιχρόνου.
Δεύτερο ημίχρονο και πολύ άργησε Κουσιδης 0-4 στο 70’, τρία λεπτά αργότερα Στεργιου 0-5 και το τελικό 1-6 διαμόρφωσε ο Αμανατιδης Θ. στο 85’.

Μπράβο σε όλους Προπονητή και Ποδοσφαιριστές το επόμενο Σαββατοκύριακο Αποκριά να περάσετε όλοι όμορφα να διασκεδάσετε και τα ξαναλέμε σε δεκαπέντε μέρες περίπου στην έδρα μας με τους αγαπημένους μας Ροσονέρι.