Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των πρωταθλημάτων Κ-12 και Κ-14 της ΕΠΣ Καστοριάς

Με παρουσία μόνο μελών της Ε.Ε και της επιτροπής Υποδομών Ε.Π.Σ Καστοριάς διεξήχθη στα γραφεία της Ε.Π.Σ Καστοριάς η κλήρωση των πρωταθλημάτων Υποδομής Κ-12 (2009 και νεότεροι) και Κ14 (2007 – 2008)

Για την Κ-12 οι οχτώ ομάδες που δήλωσαν  θα συμμετέχουν σε δύο ομίλους των τεσσάρων ομάδων, μετά την ολοκλήρωση των δύο γύρων θα γίνουν PLAY OF μεταξύ των δύο πρώτων, και μεταξύ τρίτων και τετάρτων, σε δύο γύρους.

Για την Κ-14 οι οχτώ ομάδες θα συμμετέχουν σε έναν όμιλο σε δύο γύρους.

Η ημερομηνία έναρξης για τα πρωτάθλημα Υποδομής θα οριστεί με νέα ανακοίνωση.

Η συμπληρωματική προκήρυξη μόλις ολοκληρωθεί θα αποσταλεί στα σωματεία με email η μήνυμα καθώς και το πρόγραμμα των αγώνων.

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ

Κ-14
Α’ ΓΥΡΟΣ

1η αγωνιστική

ΚΑΣΤΩΡ – ΚΡΟΝΟΣ

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ– ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ.

ΝΤΑΗΛΑΚΗ – ΟΡΕΣΤΕΙΑΣ

ΡΕΠΟ ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ

2η αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ– ΚΑΣΤΩΡ

ΚΡΟΝΟΣ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

ΟΡΕΣΤΕΙΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ.

ΡΕΠΟ ΝΤΑΗΛΑΚΗ

3η αγωνιστική

ΚΑΣΤΩΡ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

ΝΤΑΗΛΑΚΗ – ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ

ΟΡΕΣΤΕΙΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ

ΡΕΠΟ ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ.

4η αγωνιστική

ΝΤΑΗΛΑΚΗ – ΚΑΣΤΩΡ

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ– ΟΡΕΣΤΕΙΑΣ

ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ.

ΡΕΠΟ ΚΡΟΝΟΣ

5η αγωνιστική

ΚΑΣΤΩΡ – ΟΡΕΣΤΕΙΑΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ – ΝΤΑΗΛΑΚΗ

ΚΡΟΝΟΣ – ΚΟΡΗΣΟΣ

ΡΕΠΟ ΑΡΓΟΣ

6η αγωνιστική

ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ. – ΚΑΣΤΩΡ

ΝΤΑΗΛΑΚΗ – ΚΡΟΝΟΣ

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ

ΡΕΠΟ ΟΡΕΣΤΕΙΑΣ

7η αγωνιστική

ΚΡΟΝΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ.

ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ – ΟΡΕΣΤΕΙΑΣ

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ– ΝΤΑΗΛΑΚΗ

ΡΕΠΟ ΚΑΣΤΩΡ

Β’ ΓΥΡΟΣ

8η αγωνιστική

ΚΡΟΝΟΣ – ΚΑΣΤΩΡ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ. – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

ΟΡΕΣΤΕΙΑΣ – ΝΤΑΗΛΑΚΗ

ΡΕΠΟ ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ

9η αγωνιστική

ΚΑΣΤΩΡ – ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ- ΚΡΟΝΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ. – ΟΡΕΣΤΕΙΑΣ

ΡΕΠΟ ΝΤΑΗΛΑΚΗ

10η αγωνιστική

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ- ΚΑΣΤΩΡ

ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ- ΝΤΑΗΛΑΚΗ

ΚΡΟΝΟΣ – ΟΡΕΣΤΕΙΑΣ

ΡΕΠΟ ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ.

11η αγωνιστική

ΚΑΣΤΩΡ – ΝΤΑΗΛΑΚΗ

ΟΡΕΣΤΕΙΑΣ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ. – ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ

ΡΕΠΟ ΚΡΟΝΟΣ

12η αγωνιστική

ΟΡΕΣΤΕΙΑΣ – ΚΑΣΤΩΡ

ΝΤΑΗΛΑΚΗ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ.

ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ

ΡΕΠΟ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

13η αγωνιστική

ΚΑΣΤΩΡ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ.

ΚΡΟΝΟΣ – ΝΤΑΗΛΑΚΗ

ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

ΡΕΠΟ ΟΡΕΣΤΕΙΑΣ

14η αγωνιστική

ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ. – ΚΡΟΝΟΣ

ΟΡΕΣΤΕΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ

ΝΤΑΗΛΑΚΗ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

ΡΕΠΟ ΚΑΣΤΩΡ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  Κ-12

Α’ ΟΜΙΛΟΣ – Α’ ΓΥΡΟΣ

1η αγωνιστική

ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ – ΚΡΟΝΟΣ

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ– ΟΡΕΣΤΕΙΑΔΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

2η αγωνιστική

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ– ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ.

ΟΡΕΣΤΕΙΑΔΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ

3η αγωνιστική

ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ. – ΟΡΕΣΤΕΙΑΔΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΚΡΟΝΟΣ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

Β’ ΓΥΡΟΣ

4η αγωνιστική

ΚΡΟΝΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ.

ΟΡΕΣΤΕΙΑΔΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

5η αγωνιστική

ΕΛΠΙΔΕΣ Μ. – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

ΚΡΟΝΟΣ – ΟΡΕΣΤΕΙΑΔΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

6η αγωνιστική

ΟΡΕΣΤΕΙΑΔΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ.

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ- ΚΡΟΝΟΣ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ – Α’ ΓΥΡΟΣ

1η αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ– ΚΑΣΤΩΡ

ΓΡΑΜΜΜΟΧΩΡΙΑ – ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΟΡΕΣΤΕΙΑΔΑΣ

2η αγωνιστική

ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ – ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ

ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΟΡΕΣΤΕΙΑΔΑΣ – ΚΑΣΤΩΡ

3η αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ– ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΟΡΕΣΤΕΙΑΔΑΣ

ΚΑΣΤΩΡ – ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ

Β’ ΓΥΡΟΣ

4η αγωνιστική

ΚΑΣΤΩΡ – ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ

ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΟΡΕΣΤΕΙΑΔΑΣ – ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ

5η αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ- ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ

ΚΑΣΤΩΡ – ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΟΡΕΣΤΕΙΑΔΑΣ

6η αγωνιστική

ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΟΡΕΣΤΕΙΑΔΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ

ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ – ΚΑΣΤΩΡ

sentranews.gr

 

 

κοινοποίηση

shares