Συνεχίζεται το Proteas Open 2021 (πρόγραμμα)

Πρώτα αποτελέσματα:
ΤΑΛΙΔΟΥ/ΤΖΗΓΚΑΣ – ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ/ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 6-2 / 6-2 (mix doubles)
ΜΠΟΥΣΙΟΣ-ΓΙΑΝΚΟΥ 6-2/6-0 ( open men)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 10/9/2021
Μίνου-Γακοπούλου 10:30
Σιάντσης/Σιάντσης-Τσίπος/Καρακουλάκης 15:00
Σιάντσης Γ.-Μαυρουδής 17:00
Χαντάβας Γ.-Αντωνιάδης Μίλτος 17:00
Δόλλας/Γεωργιάδου-Φίτζιος/Αθανασίου 18:30
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ ΑΓΩΝΩΝ PROTEAS OPEN 2021
ΓΗΠΕΔΑ ΠΡΩΤΕΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
9:00 ΤΣΙΠΟΣ ΧΡ.-ΙΩΑΚΙΜΙΔΗΣ ΑΓΟΡΙΑ 12
ΤΖΙΟΛΑΣ Μ.-ΔΕΣΠΑΣ ΑΓΟΡΙΑ 12
ΚΥΡΚΟΣ Α.-ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΑΓΟΡΙΑ 12
10:15 ΠΕΤΣΙΝΑΡΗΣ-ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. ΑΓΟΡΙΑ 12
ΠΕΤΣΙΝΑΡΗΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΓΟΡΙΑ 12
ΣΙΔΕΡΗΣ-ΚΟΒΛΑΚΑΣ ΑΓΟΡΙΑ 12
11:15 ΔΑΟΥΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΟΙΜΕΝΙΔΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12
ΝΤΙΤΟΥΡΑ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12
ΚΥΡΚΟΣ η ΖΥΓΟΥΡΗΣ-ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΓΟΡΙΑ 12
12:15 ΒΛΑΔΙΤΣΗΣ-ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Φ. ΑΓΟΡΙΑ 12
ΤΖΗΜΑΣ ΕΥ.-ΠΕΤΣΙΝΑΡΗΣ η ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΓΟΡΙΑ 12
ΓΚΑΡΑΣ-ΤΖΙΟΛΑΣ η ΔΕΣΠΑΣ ΑΓΟΡΙΑ 12
13:15 ΚΥΡΚΟΣ Ζ.-ΠΕΤΣΙΝΑΡΗΣ η ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΟΡΙΑ 12
ΤΑΜΟΥΤΣΕΛΗΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΟΡΙΑ 12
ΤΣΟΥΛΟΥΦΑ Κ.-ΔΑΟΥΤΟΠΟΥΛΟΥ η ΠΟΙΜΕΝΟΙΔΟΥ ΚΟΡ. 12
ΝΤΙΤΟΥΡΑ η ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ-ΚΑΡΑΜΠΕΤΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12
14:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ-ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ROOKIES ΑΝΔ.
ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ROOKIES ΑΝΔ.
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ-ΚΑΧΡΙΜΑΝΗΣ ROOKIES ΑΝΔΡΩΝ
15:45 ΚΙΖΟΣ-ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ROOKIES ΑΝΔΡΩΝ
ΣΚΟΡΔΑΣ-ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡ. ROOKIES ΑΝΔΡΩΝ
ΑΚΤΕΝΙΖΟΓΛΟΥ-ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ROOKIES ΑΝΔΡΩΝ
17:00 ΨΑΡΙΑΣ-ΚΛΑΠΣΗΣ ROOKIES ΑΝΔΡΩΝ
ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ-ΚΟΒΛΑΚΑΣ OPEN ΑΝΔΡΩΝ
ΖΑΜΑΝΗ-ΜΠΑΡΜΠΑ OPEN ΓΥΝΑΙΚΩΝ
18:15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΖΑΧΟΥ OPEN ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΤΑΛΛΙΔΟΥ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ OPEN ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΓΙΑΝΙΤΣΙΑΔΗΣ-ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ OPEN ΑΝΔΡΩΝ
19:30 ΤΑΜΟΥΤΣΕΛΗΣ-ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΣ OPEN ΑΝΔΡΩΝ
ΣΟΥΜΠΑΣΗΣ-ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Κ. OPEN ΑΝΔΡΩΝ
ΤΣΕΡΜΕΝΤΣΕΛΗΣ-ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ OPEN ΑΝΔΡΩΝ
20:30 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΣΜΙΔΟΥ ROOKIES ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΝΙΤΣΙΑΚΟΥ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ROOKIES ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΝΤΙΤΟΥΡΑ-ΚΟΥΤΣΙΑΝΟΥΔΗ OPEN ΓΥΝΑΙΚΩΝ
21:30 ΤΣΙΠΟΣ/ΖΑΧΟΥ-ΤΖΗΜΑ/ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΜXD DOUBLES
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ ΓΗΠΕΔΑ Α.Σ.Α.Μ. ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
(SIGN-IN ΣΤΟ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ)
14:30 ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ρ./ΧΑΝΤΑΒΑΣ Γ-ΚΑΡΑΜΠΕΤΗΣ/ΜΠΟΥΣΙΟΣ MEN DOUBLES
ΖΟΥΜΗΣ/ΧΑΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΣΙΜΟΣ/ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΜΕΝ DOUBLES
15:30 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Γ.-ΤΖΗΜΑΣ ROOKIES ΑΝΔΡΩΝ
ΖΟΥΜΗΣ-ΚΑΤΣΙΡΗΣ ROOKIES ΑΝΔΡΩΝ
16:30 ΔΟΛΛΑΣ-ΧΑΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ROOKIΕS ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΙΝΑΣ-ΜΥΛΩΝΑΣ OPEN ΑΝΔΡΩΝ
17:30 ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ-ΣΙΜΟΣ OPEN ΑΝΔΡΩΝ
ΓΙΑΝΚΟΥ-ΤΣΙΩΤΣΗΣ ROOKIES ΑΝΔΡΩΝ
18:30 ΠΥΡΑΜΙΔΗΣ-ΧΑΒΔΟΥΛΗΣ OPEN ΑΝΔΡΩΝ
ΜΗΛΙΟΣ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ROOKIES ΑΝΔΡΩΝ
19:30 ΣΠΥΡΟΥ-ΔΕΡΜΙΤΖΙΔΗΣ OPEN ΑΝΔΡΩΝ
ΑΚΤΕΝΙΖΟΓΛΟΥ/ΚΑΧΡΙΜΑΝΗΣ-ΤΖΗΓΚΑΣ/ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ DOUBLES MEN
20:30 ΣΙΑΝΤΣΗΣ/ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ-ΧΑΝΤΑΒΑΣ/ΜΗΤΣΑΛΟΥ MIXED DOUBLES
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ PROTEAS OPEN 2021
ΓΗΠΕΔΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
11.00 ΠΛΑΚΙΑΣ-ΔΟΛΙΑΝΙΤΗΣ
ΚΑΛΑΦΑΤΗ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ
ΔΑΣΚΑΛΙΔΟΥ-ΖΥΓΟΥΡΗ
12.15 ΧΑΡΝΤΜΑΝ-ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Κ
ΔΙΜΖΑΣ-ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ-ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑΣ
13.30 ΤΑΛΛΙΔΗΣ-ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ
ΣΔΡΕΓΑΣ-ΠΑΥΛΙΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ-ΤΖΗΜΑΣ
14.45 ΚΑΡΑΜΑΛΑΚΗΣ-ΣΟΥΜΠΑΣΗΣ Ή ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΣΙΑΝΤΣΗΣ
ΜΠΑΤΖΙΟΣ/ΒΛΑΔΙΤΣΗΣ-ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ/ΓΙΑΝΝΙΤΣΙΑΔΗΣ
16.00 ΦΙΛΙΠΙΔΗΣ/ΚΑΡΑΜΑΛΑΚΗΣ-ΖΟΥΜΗΣ/ΧΑΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ Ή
ΣΙΜΟΣ/ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΤΣΙΡΑΝΙΔΗΣ-ΓΚΑΡΑΣ
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ-ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ
17.30 ΟΡΓΑΝΤΖΙΔΗΣ-ΚΑΡΑΓΑΛΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ή ΖΑΧΟΥ-ΤΖΗΜΑ
ΠΑΥΛΟΥ-ΖΑΜΑΝΗ Ή ΜΠΑΡΜΠΑ
19.00 ΔΕΛΗΠΑΛΛΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ Ή ΤΑΛΛΙΔΟΥ
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ/ΟΡΓΑΝΤΖΙΔΗΣ-ΤΖΗΓΚΑΣ/ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ Ή ΚΑΧΡΙΜΑΝΗΣ/ΑΚΤΕΝΙΖΟΓΛΟΥ
ΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ/ΚΟΤΣΙΑΝΟΥΔΗ-ΣΙΑΝΤΣΗΣ/ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ
Ή ΧΑΝΤΑΒΑΣ/ΜΗΤΣΑΛΟΥ
20.30 ΤΖΗΜΑΣ/ΝΙΤΣΙΑΚΟΥ-ΨΗΜΜΑΣ/ΚΟΥΜΠΑΝΗ
ΚΟΥΤΣΙΑΝΟΥΔΗ/ΔΕΛΗΠΑΛΛΑ-ΚΟΥΜΠΑΝΗ/ΤΖΗΜΑ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Κ/ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ-ΦΙΤΖΙΟΣ/ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ή
ΔΟΛΛΑΣ/ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ ΓΗΠΕΔΑ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ
15.00 ΚΟΥΤΣΟΝΑΣ-ΠΑΠΑΙΩΑΝΙΔΗΣ
ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ-ΚΛΑΠΣΗΣ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΥ-ΜΗΤΣΑΛΟΥ
16.30 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ/ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ-ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ/
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ
18.00
19.00 ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ-ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ή ΧΑΝΤΑΒΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΔΕΥΤΕΡΑΣ PROTEAS OPEN 2021
ΓΗΠΕΔΑ ΠΡΩΤΕΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
16.00 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ-ΣΠΥΡΟΥ
16.00 ΨΗΜΜΑΣ-ΧΑΝΤΑΒΑΣ ΚΩ.
16.00 ΔΕΛΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ή ΤΖΗΜΑΣ-ΣΙΜΟΥ
17.15 ΣΠΥΡΟΥ/ΤΖΗΜΑΣ-ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Φ./ΤΣΙΠΟΣ Ή ΣΙΑΝΤΣΗΣ/ΣΙΑΝΤΣΗΣ
17.15 ΛΕΤΣΙΟΥ/ΚΑΡΥΔΗ
17.15 ΠΥΡΑΜΙΔΗΣ/ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ/ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞ
18.30 ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΣ-ΤΣΑΠΑΣ
18.30 ΣΕΡΕΓΚΟΣ-ΤΟΛΙΚΑΣ
18.30 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ-ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ
19.45 ΤΖΙΟΥΜΑ-ΨΩΜΙΑΔΟΥ
19.45 ΒΙΔΡΑ-ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
19.45ΣΙΜΟΥ-ΓΕΩΡΓΑΚΗ
21.00 ΦΙΤΖΙΟΣ-ΦΩΤΙΑΔΗΣ