Με 9 μετάλλια επέστρεψε ο Ναυτικός Όμιλος Μαυροχωρίου από τα Γιάννενα (φωτογραφίες)

https://1.bp.blogspot.com/-qou7Jfcr8YU/YUd_iEjSUMI/AAAAAAAADas/ki010bh0G80ahkPU--ZME-S0Q9OTVkwNACLcBGAsYHQ/s1600/%25CE%25B5%25CE%25B9%25CE%25BA%25CF%258C%25CE%25BD%25CE%25B1_Viber_2021-09-19_19-12-31-841.jpg

Με 47 αθλητές και αθλήτριες συμμετείχε ο Ναυτικός Όμιλος Μαυροχωρίου στους διασυλλογικούς αγώνες που διοργάνωσε ο Ναυτικός Όμιλος Μαυροχωρίου στην Παμβώτιδα λίμνη των Ιωαννίνων προς τιμήν του τέως προέδρου Σωτήρη Στάμου.

Εννέα μετάλλια κατέκτησαν οι αθλητές και οι αθλήτριες του ομίλου μας , 2 Αργυρά και 7 Χάλκινα .

Ο Πρόεδρος & το ΔΣ του Ναυτικού Όμιλου Μαυροχωρίου συγχαίρει τους αθλητές και τις αθλήτριες του  για τις επιτυχίες τους .

Αναλυτικά αποτελέσματα :

4x Κορασίδων Αρχαρίων : Αργυρό μετάλλιο : Παπαθανασίου Μαρία – Μπουρλή Στέλλα – Μπούσιου Δέσποινα – Λαζαρίδου/Γάκη Ραφαηλία/Ελένη .

https://1.bp.blogspot.com/-OYS_od6XhpU/YUeHF_wRSII/AAAAAAAADbk/C51dOm9hFScLwhQuu_P4l8eEszgGnFKfACLcBGAsYHQ/s1472/%25CE%25B5%25CE%25B9%25CE%25BA%25CF%258C%25CE%25BD%25CE%25B1_Viber_2021-09-19_19-12-31-662.jpg

4x Παίδων : Αργυρό μετάλλιο : Δάσκαλος Άγγελος  – Λαμπαδάριος Αναστάσης – Μπίζιος Μιχάλης – Άλτας Φώτης .

https://1.bp.blogspot.com/-8XLVzC0yGd4/YUeEReFbcEI/AAAAAAAADa8/TBLPB_HeMhoe2SAcFBcdu-Byuy_FCbf6wCLcBGAsYHQ/s1426/%25CE%25B5%25CE%25B9%25CE%25BA%25CF%258C%25CE%25BD%25CE%25B1_Viber_2021-09-19_19-12-32-051.jpg

1x  Παίδων Αρχαρίων : Αργυρό  μετάλλιο Παρουσάκης Θάνος .

https://1.bp.blogspot.com/-J5d8QYSrN0k/YUeHVSE3azI/AAAAAAAADbo/JBLeq5uO4-k-QozYHfJP1_dwncytsedDACLcBGAsYHQ/s845/%25CE%25B5%25CE%25B9%25CE%25BA%25CF%258C%25CE%25BD%25CE%25B1_Viber_2021-09-19_19-12-32-111.jpg
4x Παίδων : Χάλκινο μετάλλιο : Κωνσταντουλάκης Θανάσης – Παπαθανασίου Γιώργος – Αθανασίου Γιώργος – Γαλάνης Παντελής .

https://1.bp.blogspot.com/-bN7hETv1UPA/YUeE69_iFAI/AAAAAAAADbE/hkh27AakpXYOuAuw6DFBF5YpO6pOlgZhACLcBGAsYHQ/s1350/%25CE%25B5%25CE%25B9%25CE%25BA%25CF%258C%25CE%25BD%25CE%25B1_Viber_2021-09-19_19-12-31-748.jpg

1x Κορασίδων Αρχαρίων : Χάλκινο μετάλλιο : Παντελίδου Ελισάβετ .

https://1.bp.blogspot.com/-8P-93LcCMaA/YUeFcRA4mZI/AAAAAAAADbM/nvacpUcsmp0iYARLOZ9EtXRyok2Oa9q7QCLcBGAsYHQ/s1449/%25CE%25B5%25CE%25B9%25CE%25BA%25CF%258C%25CE%25BD%25CE%25B1_Viber_2021-09-19_19-12-29-853.jpg

4- Παίδων : Χάλκινο μετάλλιο : Παπαγιάννης Σάκης – Παπαγιάννης Κωνσταντίνος – Κατσαούνης Βασίλης – Τσακυρίδης Παύλος .

https://1.bp.blogspot.com/-8wUnRixWy10/YUeF5zcbfMI/AAAAAAAADbU/As4xvoi1pigL82noa1Ptc80LyVMGzK95gCLcBGAsYHQ/s1191/%25CE%25B5%25CE%25B9%25CE%25BA%25CF%258C%25CE%25BD%25CE%25B1_Viber_2021-09-19_19-12-31-985.jpg

1x Εφήβων : Χάλκινο μετάλλιο : Γεωργίου Λάζαρος .

 
https://1.bp.blogspot.com/-_XQw-5VeXEQ/YUeGPiCGU-I/AAAAAAAADbc/5KAJ979Ysocax5UHKiAO_5iyYzDX3PP2gCLcBGAsYHQ/s836/%25CE%25B5%25CE%25B9%25CE%25BA%25CF%258C%25CE%25BD%25CE%25B1_Viber_2021-09-19_19-12-31-910.jpg
 

4x Κορασίδων Αρχαρίων : Τερζοπούλου Νεφέλη – Λίλιου Ολυμπία – Συστάστη Μερόπη – Καραΐσκου Τάνια .

 
https://1.bp.blogspot.com/-u6CfADJmEWM/YUeH2sD-5SI/AAAAAAAADb0/Q2lbnWBhywkBdW155eHK29lFUoNDCs18wCLcBGAsYHQ/s1192/%25CE%25B5%25CE%25B9%25CE%25BA%25CF%258C%25CE%25BD%25CE%25B1_Viber_2021-09-19_19-12-32-235.jpg
1x Κορασίδων : Χάλκινο μετάλλιο : Βλάχου Δήμητρα .
 
https://1.bp.blogspot.com/-358isCYRvx8/YUeIRT0n2YI/AAAAAAAADb8/yM1aml576gcqhF1gIwOD16tgclshbxJmACLcBGAsYHQ/s611/%25CE%25B5%25CE%25B9%25CE%25BA%25CF%258C%25CE%25BD%25CE%25B1_Viber_2021-09-19_19-12-32-170.jpg
4x Κορασίδων : 4η θέση : Χριστοπούλου Χριστίνα – Σταυρίδου Φιλαρέτη – Κυριακήδου Αναστασία – Κατσανέβα Κατερίνα .

4x Παίδων Αρχαρίων : 4η θέση : Τζημούρτας Σταύρος – Σιαπέρδας Ιορδάνης – Ηλιόπουλος Νικόλαος – Νικολαΐδης Μιχάλης .
2x Κορασίδων : 4η θέση : Παπαϊωάννου Ασπασία – Ρούδη Γεωργία .
4x Παίδων Αρχαρίων : 4η θέση : Ηλιάδης Γιώργος – Ρούντος Παναγιώτης – Βακόπουλος Δημήτρης – Τερψιάδης Νικόλαος .
1x Παίδων Αρχαρίων : 5η θέση : Κωνσταντουλάκης Μάριος .
1x Κορασίδων Αρχαρίων : 5η θέση : Ηλιοπούλου Αναστασία .
1x Κορασίδων Αρχαρίων : 5η θέση : Ποδάρα Αριάδνη.
1x Κορασίδων Αρχαρίων : 5η θέση : Μπουρλή Αθανασία .

1x Παίδων Αρχαρίων : 6η θέση : Μπίζιος Ματθαίος .

1x Παίδων : 7η Θέση : Κωνσταντουλάκης Γιώργος .

1x Κορασίδων : 7η θέση : Γαλάνη Καλλιόπη .