![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269880046_10226353660258502_4524439174910009203_n.jpg)
Μαζί με τις ευχές μου για Καλή Χρονιά, μοιράζομαι με όλους εσάς που ακολουθείτε τις αναρτήσεις μου από το φωτογραφικό μου αρχείο, την πιο αγαπημένη μου Δεκεμβριανή ανάρτηση:
ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 1998
Ο Δήμος Καστοριάς (Δήμαρχος Τάκης Παπουλίδης) τιμά – δια του Αντιδημάρχου Νίκου Μπαλλή και τους Δημοτικούς Συμβούλους, αείμνηστους Λαζάρου Κλετσίδη και Πέρυ Δημητριάδη – τα μέλη της Μικτής Χορωδίας του Μ/Σ ΑΡΜΟΝΙΑ,τον τέως μαέστρο της, Μιλτιάδη Παπαθανασίου, τη πιανίστα, αείμνηστη Πίνα Παπαλάμπρου,τον τέως πρόεδρο Κώστα Λιάκο και τη χήρα του αείμνηστου μαέστρο Βασίλη Δόικου κα Καλλιρόη Δόικου! Πρόεδρος του Συλλόγου τότε ο Γιάννης Τσαμίσης!
Παρουσιαστής της εκδήλωσης, ο νεαρός τότε Ανδρέας Κυπαρίσσης!
Ευχαριστώ θερμά το Παλιες φωτογραφιες της Καστοριας.και τη διαχειρίστρια Xaroula Karantinou για τη πολύχρονη αποδοχή στην ομάδα των αναρτήσεών μου!
Δήμήτρης Τσουρτσούλας
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269913041_10226353661378530_6223050137193428148_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269918829_10226353662498558_2048011484185614411_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269915036_10226353661578535_8596607863294144505_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269858182_10226353660698513_3323625533093455732_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269855488_10226353663258577_6518071571131951261_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269859792_10226353662178550_1128472979961694246_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269905512_10226353658698463_2165787864695409004_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269865015_10226353663538584_3434896686646855645_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269908786_10226353663898593_3869472078026993781_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269893256_10226353664058597_4878010638923230130_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269923606_10226353665338629_928414056213274757_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269966454_10226353663938594_7758488265916767755_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269907548_10226353665898643_1929643564855590762_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269925070_10226353666178650_4701456286460258478_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269998688_10226353666498658_4098400273835705092_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269873819_10226353666698663_5179794837667339796_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269853745_10226353667058672_3335971049923702998_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269885352_10226353667338679_5870272024300056574_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269926483_10226353667618686_2367832467040924417_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269915327_10226353667978695_7592591950156778059_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269899220_10226353668178700_1961983042483216062_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269894596_10226353668538709_3636738607743616838_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269876273_10226353668898718_6580690963023020777_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269949251_10226353669298728_5369691066433035673_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269903485_10226353669658737_2416402234295310030_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269909789_10226353670058747_1509390195674169752_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269884982_10226353670338754_7341107194342104623_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269878160_10226353670578760_3662930962754916544_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269884562_10226353670938769_365561586725956598_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269963331_10226353671218776_6944727819638902229_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269867017_10226353660018496_7237383613935592704_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269870480_10226353659498483_5649142283590238942_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269997513_10226353660218501_2796125809825332905_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269853051_10226353659378480_5608703138163739377_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269961463_10226353671498783_3637540100043676947_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269908284_10226353671738789_7064512908475006629_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269943366_10226353672098798_7884657476571674844_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269945998_10226353661178525_7363548604984270662_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269915016_10226353662058547_8403636061849538115_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269856248_10226353672418806_1053856221121883356_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269916170_10226353664178600_7939239576677969095_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269889832_10226353665018621_5641585476464071612_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269865230_10226353672778815_4210832020696834999_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269919516_10226353673058822_5368065925474475654_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269905274_10226353673538834_2904465126474149468_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269909558_10226353673978845_2614899250202629955_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269895906_10226353674178850_5179929401999923799_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269910528_10226353674578860_4236200882663659785_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269884830_10226353674858867_3061942321235928867_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269868549_10226353675138874_9060617375446448438_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269971635_10226353675458882_1836785532718948973_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269909789_10226353675818891_7259568312558026407_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269859078_10226353676138899_26286125415144571_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269962865_10226353676498908_1097001765333797076_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269888421_10226353676858917_495446392314486170_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269911629_10226353677178925_2159161463489206722_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269850893_10226353677698938_3537203029426709527_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269927447_10226353678058947_6035726248249421807_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269972396_10226353680499008_6789366589853939160_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269928253_10226353681899043_2642650268067906151_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269866994_10226353680939019_3905958609446249304_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269939461_10226353682379055_5769561237914834496_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269914961_10226353682979070_6904400766307448415_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269985993_10226353683219076_3872758556424640648_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269916444_10226353683619086_4614792455358272822_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269748314_10226353683979095_1897355126040573648_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269897699_10226353684259102_2254325019683854707_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2021/12/269969299_10226353684539109_7978485663579396986_n.jpg)