Τα γκολ του αγώνα Ηρακλή Πολυκάρπης – Δόξα Αμπελοκήπων 4-1 (βίντεο)

Τα γκολ της σημαντικής νίκης του Ηρακλή Πολυκάρπης απέναντι στην Δόξα Αμπελοκήπων
Η ομάδα μας προηγήθηκε στο 27’ με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Ιωάννη Καραμήτρου μετά από καθαρή ανατροπή του ίδιου εντός περιοχής.
Η ομάδα της Δόξας κατάφερε να μειώσει στο 32’ με τον Πελαγιδη μετά από ολιγωρία της άμυνας.
Στο δεύτερο ημίχρονο δείξαμε τα δόντια μας και με φοβερό ανάποδο ψαλίδι ο Δημήτρης Στασινόπουλος σημείωσε το 2-1 με ασίστ του Βασίλης Ζαφειρόπουλος
Απευθείας εκτέλεση φάουλ και 3-1 στο 80’ με το δεύτερο προσωπικό γκολ του Στασινόπουλου, ενώ το τελικό 4-1 πέτυχε ο αρχηγός της ομάδας Καραμήτρος Ι στις καθυστερήσεις του παιχνιδιού σημειώνοντας ταυτόχρονα και αυτός το δεύτερο προσωπικό του τέρμα για το παιχνίδι
Συνεχίζουμε δυναμικά για το επόμενο εκτός έδρας παιχνίδι με την ομάδα της Δόξας Κορησού.