![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2023/03/336893562_130197513340685_477172639559942803_n.jpg)
Ετήσιο γλέντι Ζωοδόχου Πηγής – Πτεριάς 21-22/04/2023.
21/04/2023 Το πρωί θα τελεσθεί στο εκκλησάκι της Ζωοδόχου Πηγής αρχιερατική θεία λειτουργία χοροστατούντος του Μητροπολίτη Καστοριάς κ.κ . Καλλινίκου, στην συνέχεια θα διεξαχθούν αγώνες πάλης και αυγομαχίες, το βράδυ μας θα συνεχιστεί με τον Τσιτιρίδη Μπαϊρακτάρη στο ποντιακό πρόγραμμα, και Πασσαλή και Μαυρίδη στο λαϊκό.
22/04/2023 θα συνεχίσουμε το βράδυ μας με Σιαμλίδη και χολοπουλο στο ποντιακό πρόγραμμα και Πασσαλή και Μαυρίδη στο λαϊκό.
Σας περιμένουμε όλους!
( Όλοι οι επίσημοι είναι καλεσμένοι, απλά για αποφυγή παρεξηγήσεων λόγο εκλογών δεν θα σταλούν σε κανέναν προσκλήσεις)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2023/03/336890770_6098957836859591_2450724188584684755_n.jpg)