![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2023/06/347418912_1021863168976973_3448816746309615311_n.jpg)
Στην περιοχή της Τ.Κ. Κλεισούρας σημειώθηκαν μεγάλες κατολισθήσεις ως συνέπεια της σημερινής νεροποντής, παρουσία των Αντιδημάρχων Καστοριάς Διονύση Λίτσκα και Ιωάννη Σαλβαρίνα και του Προέδρου της Τ.Κ. Κλεισούρας Ιωάννη Γκόγκα.
Ο μηχανισμός Πολιτικής Προστασίας της Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας λειτούργησε άμεσα και τα μηχανήματα της Περιφέρειας και του Δήμου Καστοριάς επιχειρούν για την αποκατάσταση του οδικού δικτύου.
Θωμάς Μάνος