![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2023/10/391756131_715431533950864_920656567875485530_n.jpg)
Την Κυριακή 15/10, επισκεφθήκαμε την κορυφή της Ψαλίδας στην Καστοριά. Απίστευτη η θέα από την κορυφή αλλά και καθ’ όλη την διάρκεια της πορείας, η οποία αποζημίωσε τους συμμετέχοντες της πεζοπορίας μας.
Ευχαριστούμε πολύ τον αρχηγό της εκδρομής μας Νικηφόρος Σαρρή για την ασφαλή καθοδήγηση του!
Συνεχίζουμε με την επόμενη πεζοπορία μας την Κυριακή 29/10 πέριξ του Καστανοφύτου, έτσι ώστε όσοι το επιθυμούν, να επισκεφθούν την τοπική γιορτή καστάνου μετά το τέλος της πορείας.
Όμιλος Αντισφαίρισης Χιονοδρομίας Άργους Ορεστικού