Οι Rossoneri για την πρώτη νίκη τους στο πρωτάθλημα και το δώρο στον διαιτητή! (φωτογραφίες)

Πρώτη νίκη για τους Rossoneri στο γήπεδο του Κωσταραζίου απέναντι στον τοπικό ΠΑΟΚ, κάνοντας σεφτέ στις νίκες για αυτή τη σεζόν. Σε ένα παιχνίδι που οι Αργείτες δεν άφησαν περιθώρια στον αντίπαλο, κυριάρχησαν από το πρώτο ημίχρονο και πήγαν στα αποδυτήρια με το σκορ στο 0-2 με σκόρερ τους Γκαλίτσα και Λυγούρα στο 27′ και στο 35′ αντίστοιχα. Στην επανάληψη δεν άλλαξε κάτι . Το πόδι παρέμεινε κολλημένο στο γκάζι και σε διάστημα 10 λεπτών (55′, 63′, 65′) η υπόθεση νίκη είχε κλείσει, με τους Χαλκιά, Τζήμα και Βασιλειάδη να συμπληρώνουν τον πίνακα των σκόρερ.
Καλή σταδιοδρομία στο χώρο της διαιτησίας εύχεται η οικογένεια των Ροσονέρι στον διαιτητή της αναμέτρησης Τρυφόπουλο Λάζαρο, με δώρο μια υπογεγραμμένη μπάλα.
Ευχαριστούμε τον ΠΑΟΚ για τη φιλοξενία και τους ευχόμαστε καλή συνέχεια στο πρωτάθλημα.
Ένα μεγάλο ευχαριστώ και στον κόσμο, που ήρθε να στηρίξει την προσπάθεια της ομάδας.