![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2023/11/397500986_309726738484566_1182738735357482684_n.jpg)
Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Κωσταραζίου σας προσκαλεί να συμμετάσχετε, στην 4η εθελοντική αιμοδοσία που έχει προγραμματιστεί για την Πέμπτη 23 Νοεμβρίου 2023, από τις 08:30 το πρωί, έως τη 13:00 το μεσημέρι, στην αίθουσα συνεδριάσεων του κοινοτικού κτιρίου Κωσταραζιου.
Όλοι μαζί συνεχίζουμε να στέλνουμε τα πιο αισιόδοξα μηνύματα, αυτά της προσφοράς και της αλληλεγγύης ενισχύοντας την τράπεζα αίματος του Συλλόγου.