Η Φλατσάτα για τη νίκη επί της Καστοριάς Β’ (φωτογραφίες)

Μεγάλο διπλό για την ομάδα μας στο σημερινό παιχνίδι,μετά από πολύ καλή εμφάνιση. Τελικό σκορ 0-4 με τα τέρματα να σημειώνονται στο δεύτερο ημίχρονο και πλέον η ομάδα μας απέχει μία νίκη από την κατάκτηση του πρωταθλήματος.
Τα γκολ για την ομάδα μας πέτυχαν ο Πασχάλης Παπαδημητρίου που μετά από έξοχη ατομική ενέργεια άνοιξε το σκορ στο 60’λεπτό και ο ίδιος μετά από 5λεπτά ,έπειτα από πολύ καλό συνδυασμό έκανε 2 τα τέρματα της ομάδας και τα προσωπικά του.
Το 3-0 πέτυχε ο Αλέξης Αλεξανδρίδης με πλασέ μέσα από την μεγάλη περιοχή και αφού είχε προηγηθεί πολύ καλή ενέργεια από αριστερά,το 4 γκολ πέτυχε ο αρχηγός της ομάδας μας, Χρήστος Τσεμπεριδης, στο 80λεπτό με σουτ έξω από την μεγάλη περιοχή.
Μπράβο ομάδα συνεχίζουμε όλοι μαζί, συγχαρητήρια σε όλους και στον κόσμο της ομάδας που για ακόμα ένα παιχνίδι έδωσε βροντερό παρών.
Ευχαριστούμε την ομάδα της Καστοριάς για την άψογη φιλοξενία.