Αναχώρησε ο Σύλλογος “Αθανάσιος Χριστόπουλος” για πολύ νότια…!
Ξεκίνησε η κάθοδος των Καστοριέων στην Παλιά Ελλάδα! Ο Σύλλογος “Αθανάσιος Χριστόπουλος” θα συμμετάσχει αύριο Σάββατο 30/3, στο 2ο Χορωδιακό Φεστιβάλ που διοργανώνει ο Δήμος Νότιας Κυνουρίας, στη Φάμπρικα Πολιτισμού στο Λεωνίδιο Αρκαδίας.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί