Ο Σύλλογος Αθανάσιος Χριστόπουλος στη “Γη της ελιάς”! (σειρά φωτογραφιών)
Πρώτη μέρα της όμορφης εξόρμησης μας στην Πελοπόννησο και με σύμμαχο μας τον ηλιόλουστο ανοιξιάτικο καιρό και την υπέροχη παρέα μας επισκεφτήκαμε την “Πέτρινη καρδιά της Λακωνίας” την Αρεόπολη στην γραφική και αγέρωχη “Γη της ελιάς” στην περιοχή της Μάνης. Στην συνέχεια, λίγο πιο πέρα στο μαγευτικό Γύθειο απολαύσαμε την θαλασσινή αύρα και τις γευστικότατες … Συνεχίστε να διαβάζετε το Ο Σύλλογος Αθανάσιος Χριστόπουλος στη “Γη της ελιάς”! (σειρά φωτογραφιών).
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί