Η παρέα των 5 Καστοριανών φίλων που είχε γίνει viral στο “Ρουκ Ζουκ”, αυτή τη φορά …χτύπησε στην εκπομπή του ΟΡΕΝ«Ένας για όλους» με τη Μαρία Μπακοδήμου. Ο Παύλος, ο Φίλιππος, ο Δημήτρης, ο Χρήστος και ο Αποστόλης θέλουν να πάνε στην Κωνσταντινούπολη για τον τελικό του Τσάμπιονς Λιγκ στην Τουρκία!
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2020/01/57.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2020/01/51.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2020/01/58.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2020/01/52.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2020/01/54.jpg)
Πέντε Καστοριανοί φίλοι σήμερα στο ROUK ZOUK (φωτο – βίντεο)
Ο Καστοριανός “γυπαετός” που την …έπεσε στην Μακρυπούλια καλεσμένος στους Κου Κου (βίντεο)