![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2022/04/278312146_5098596523543567_7115919093682665547_n.jpg)
Δείπνο παρέθεσε η διοίκηση της Καστοριάς, στους ποδοσφαιριστές και στο προπονητικό τιμ της ομάδας, μετά το νικηφόρο παιχνίδι με την Α. Ε. Βιτσίου.
Η Roma Pizza του Σωκράτη Πέλκα ήταν το μέρος εκείνο, όπου η ποδοσφαιρική οικογένεια της Καστοριάς, «γιόρτασε» την πρώτη θέση στον βαθμολογικό πίνακα, μια θέση που, στην παρούσα αγωνιστική, της χαρίζει και με μαθηματική ακρίβεια τον τίτλο της πρωταθλήτριας ομάδας της Α΄ κατηγορίας της Ε.Π.Σ. Καστοριάς της φετινής περιόδου 2021-2022.
Οι παίκτες και το προπονητικό τιμ της Καστοριάς απόλαυσαν στιγμές χαλάρωσης, ενώ η σκέψη τους ήταν στον συμπαίκτη τους Λευτέρη Ευαγγέλου, ο οποίος αποχώρησε τραυματίας από το παιχνίδι με την Α.Ε. Βιτσίου και μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο, όπου οι γιατροί του συνέστησαν ξεκούραση στο σπίτι. Πάντως η διοίκηση της Καστοριάς φρόντισε να του στείλει μια μεγάλη πίτσα στο σπίτι του.
Στις φωτογραφίες στιγμιότυπα από την εκδήλωση της Καστοριάς στην Roma Pizza.
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2022/04/278281585_5098596796876873_4383811406009900769_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2022/04/876543-5.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2022/04/278254687_5098597393543480_7579804569914116289_n.jpg)
![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2022/04/278468462_5098597250210161_3880404663396924472_n.jpg)
Α’ ΕΠΣ : Πρωταθλήτρια και μαθηματικά η Καστοριά 1980! (αποτελέσματα – βαθμολογία)