![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgnH78SePgNf4YzKcmW_rL9Ank3loekAv3qYJAsmQwp2MCUBQxo1-7_vBVoRVXQ2hZqOhP9gaerSMfHPIpNyQ0LbJ3qUrwxCvnihQNBVKRDJAwg_guAhYnLBVn9DLU3LxNkOKhyOrxv3o3irn8eSW5xLtNsVvagbbEIfvFvU6eqYu53Uxc2BVdWLNnL/w400-h269/52466DE5-D45B-46A0-AD0A-DC31DA6E30B8.jpeg)
Την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας διοργάνωσε η διοίκηση του Α.Σ.Παναργειακός σε μαγαζί εστίασης στο πεζόδρομο του Άργους Ορεστικού. Σύσσωμοι η διοίκηση, ο προπονητής και οι ποδοσφαιριστές της ομάδας βρήκαν το χρόνο και την ευκαιρία για να χαλαρώσουν και να απολαύσουν μια διασκεδαστική βραδιά γεμάτη χαμόγελα.
Ο Αχιλλέας Κυδωνάκης ήταν ο τυχερός που κέρδισε το φλουρί της βασιλόπιτας.
Ο Α.Σ.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ εύχεται υγεία, αγάπη και χαρές σε κάθε σπίτι και οικογένεια!
panargiakosfc.blogspot.com