Με την επίσκεψη Μητσοτάκη δικαιώνονται όσα λέγαμε και υποσχεθήκαμε
Ο Πρωθυπουργός στην Καστοριά και η ομιλία του. Από την συνολική επίσκεψη και την κεντρική ομιλία του στην Κοζάνη επιβεβαιώνεται: Όπως έλεγα εδώ και 2 χρόνια! ,με την λήξη της 4ετίας μας θα ε κ τ ε λ ο ύ ν τ α ι ΚΑΙ ΤΑ 4! στα 4! μεγάλα έργα που δεσμεύθηκα στους συμπολίτες μου:
Σήραγγα Κλεισούρας, δίκτυα φυσικού αερίου, αναβάθμιση Αεροδρομίου και Φ ρ ά γ μ α Ν ε σ τ ο ρ ί ο υ!
![](https://www.tzikalagias.gr/wp-content/uploads/2023/02/1-4-1024x768.jpg)
![](https://www.tzikalagias.gr/wp-content/uploads/2023/02/2-5-1024x768.jpg)
![](https://www.tzikalagias.gr/wp-content/uploads/2023/02/4-4-1024x461.jpg)
![](https://www.tzikalagias.gr/wp-content/uploads/2023/02/6-4-1024x461.jpg)
![](https://www.tzikalagias.gr/wp-content/uploads/2023/02/7-3-1024x768.jpg)
![](https://www.tzikalagias.gr/wp-content/uploads/2023/02/8-3.jpg)
![](https://www.tzikalagias.gr/wp-content/uploads/2023/02/11-3-1024x461.jpg)
![](https://www.tzikalagias.gr/wp-content/uploads/2023/02/12-1-1024x536.jpg)
![](https://www.tzikalagias.gr/wp-content/uploads/2023/02/9-3-1024x771.jpg)
![](https://www.tzikalagias.gr/wp-content/uploads/2023/02/5-4-768x1024.jpg)