![🎙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tca/2/16/1f399.png)
Από τα μπαράκια μέχρι τις μουσικές σκηνές και τις συναυλίες, ο Βασίλης Καζούλης, όλα αυτά τα χρόνια, παραμένει πιστός σε όλα όσα τον έκαναν να αγαπήσει τη μουσική. Κατεξοχήν καλλιτέχνης των live εμφανίσεων, η ατμόσφαιρα που δημιουργεί στη σκηνή είναι γεμάτη αυθορμητισμό, δύναμη και χαρά. Η αγάπη και ο ενθουσιασμός που εισπράττει από τον κόσμο είναι για εκείνον, όπως αναφέρει, ο τρόπος πάντα να “φορτίζει τις μπαταρίες του” και να συνεχίζει…