![](https://fouit.gr/wp-content/uploads/2023/10/Depositphotos_567168656_Sargurokastro.jpg)
Το σωματείο συνταξιούχων Ο.Α.Ε.Ε (πρώην ΤΕΒΕ) Καστοριάς, διοργανώνει τριήμερη εκδρομή στους Αγίους Σαράντα – Αργυρόκαστρο (ελληνόφωνα χωριά νότιας Αλβανίας).
Τιμή κατά άτομο 145€,, συμπεριλαμβανομένου τη μετακίνηση, το πρωινό και το βραδινό.
12-14 Οκτωβρίου 2023,
Δηλώσεις συμμετοχής, εγγραφές, πληρωμές, στα γραφεία μας (ισόγειο Σκαπέρδιου Δημοτικού Μεγάρου) καθημερινά 10-12πμ, από Πέμπτη 5 Οκτωβρίου έως και Τετάρτη 11 Οκτωβρίου.
Τηλέφωνο επικοινωνίας 2467024075.
Το ΔΣ