Η βράβευση διακριθέντων μαθητών (φωτογραφίες – βίντεο – ονόματα)

 Στο Πολιτιστικό Κέντρο  Άργους Ορεστικού πραγματοποιήθηκε η εκδήλωση για τη βράβευση των μαθητών των δημοτικών, γυμνασίων και λυκείων που διακρίθηκαν στους διαγωνισμούς της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας και διοργάνωσε το παράρτημα της Ε.Μ.Ε του Νομού Καστοριάς «ΑΔΕΛΦΟΙ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ».

     Η Πρόεδρος του παραρτήματος κ. Μαρία Ρουσούλη απηύθυνε χαιρετισμό προς τους προσκεκλημένους, ευχαρίστησε τον Δήμαρχο Άργους Ορεστικού κ. Παναγιώτη Κεπαπτσόγλου για την παραχώρηση της αίθουσας και την φιλοξενία και αναφέρθηκε στους διαγωνισμούς στους οποίους διακρίθηκαν οι μαθητές, οι οποίοι είναι:

ο πανελλήνιος διαγωνισμός «Παιχνίδι και Μαθηματικά» για τους μαθητές του δημοτικού,

ο τοπικός διαγωνισμός Μαθηματικών για την Α΄ Γυμνασίου σε δύο φάσεις

και οι πανελλήνιοι διαγωνισμοί της Ε.Μ.Ε, Θαλής (α΄φάση) και Ευκλείδης (β΄φάση) για τους μαθητές της Β΄ και Γ΄ Γυμνασίου και όλων των τάξεων του Λυκείου .

Ακολούθως, ο Αντιπρόεδρος του παραρτήματος κ. Μπάμπης Ευαγγέλου αναφέρθηκε στις δράσεις του παραρτήματος (διαγωνισμούς – ημερίδες – εκδηλώσεις – οργάνωση του 32ου Πανελλήνιου Συνεδρίου Μαθηματικής Παιδείας) και στη συνέχεια και τον εμπλουτισμό  τους με νέες δράσεις όπως: διοργάνωση μαθημάτων προετοιμασίας σε μαθητές γυμνασίου για μαθηματικούς διαγωνισμούς στην Καστοριά και στο Άργος, εκδήλωση ενημέρωσης μαθητών της Γ΄ Λυκείου για τις Πανελλαδικές εξετάσεις, εκδήλωση για τα 20 χρόνια του παραρτήματος και συμμετοχή στον εορτασμό για τα 100 χρόνια της Ε.Μ.Ε που θα πραγματοποιηθούν το 2018 στην Καστοριά.

Η βουλευτής κ. Μαρία Αντωνίου μεταξύ άλλων μαθητών βράβευσε και τον Γεώργιο Μιχαλόπουλο, τον μόνο μαθητή του νομού που διακρίθηκε στον Πανελλήνιο Διαγωνισμό «Ευκλείδης», ενώ η ίδια δήλωσε, «Τέτοιες εκδηλώσεις είναι απαραίτητες και ελπιδοφόρες για την εκπαίδευση και τη χώρα μας γιατί επιβραβεύεται η προσπάθεια, η επίδοση, η αριστεία. Συγχαρητήρια σε μαθητές, εκπαιδευτικούς, διοργανωτές και την Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία».

Πριν από τις βραβεύσεις, ο καθηγητής μαθηματικών κ. Κώστας Ζυγούρης με τις μαθήτριες  Μαρία Τσάμη και Λυδία Σάλλυς-Ρούφου, του 3ου Γυμνασίου Καστοριάς, παρουσίασαν την εργασία τους με θέμα «Συμμετρίες και Μαθηματικά Παιχνίδια».

Την εξαιρετικά πετυχημένη εκδήλωση παρακολούθησαν εκτός των επισήμων προσκεκλημένων και πλήθος μαθητών, εκπαιδευτικών, γονέων και  συγγενών των μαθητών.

Συγχαίρουμε όλους τους μαθητές που συμμετείχαν στους διαγωνισμούς και ιδιαίτερα αυτούς που διακρίθηκαν!

Φωτογραφίες – βίντεο: ΦΟΥΙΤ

ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΑΝ ΣΤΟΥΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥΣ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΘΑΛΗΣ-ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ 2017

Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ 

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

 

ΘΑΛΗΣ 2016

Β΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΚΑΛΑΠΟΥΤΗΣΑΝΤΩΝΙΟΣ2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΥΕΥΣΤΡΑΤΙΑ2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗ ΜΑΡΙΑ2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΟΧΛΙΑΔΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΖΗΕΛΕΝΗ2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣ2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΥΕΥΑΓΓΕΛΙΑ4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

 

Γ΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΠΑΓΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣΠΑΣΧΑΛΗΣ3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣΟΥΛΤΑΝΑΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΠΡΟΚΟΠΙΔΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

 

Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ

ΓΚΟΓΚΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ1ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΔΟΥΚΗΕΥΗ3ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΑΛΑΦΑΤΙΔΗΣΜΑΞΙΜΟΣ1ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΑΡΑΒΑΤΑΚΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ2ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
ΝΤΙΚΟΣΑΓΓΕΛΟΣ3ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥΣΟΦΙΑ1ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΣΙΟΡΕΝΤΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ3ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΤΣΙΓΑΡΑΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1ο  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

 

ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΑΝ ΣΤΗ  2η  ΦΑΣΗ ΤΟΥ 6ου

ΤΟΠΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ  ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ 

ΓΙΑ ΜΑΘΗΤΕΣ ΤΗΣ Α΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΑΣΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΣΙΣΚΟΥ  ΕΛΕΝΗ2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΟΥ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΧΑΡΙΖΑΝΟΣ  ΛΕΩΝΙΔΑΣ2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΤΖΗΜΑ  ΘΕΟΔΩΡΑ – ΜΑΡΙΑ2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΑΡΑΠΑΥΛΙΔΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΤΣΑΜΗ  ΜΑΡΙΑ3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΑΓΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΗΤΣΙΟΥ  ΕΛΕΝΗ3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΤΖΗΜΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΒΟΥΛΤΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΠΑΤΣΕΛΑ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΛΑΠΠΑ  ΜΑΡΙΑ4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΟΝΟΒΑΣΙΛΗΣ  ΝΙΚΟΣ1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΜΑΡΙΑΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΙΩΑΝΝΟΥ  ΚΩΣΤΑΣΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΚΟΡΗΣΟΥ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΟΥΔΗ  ΙΟΡΔΑΝΑΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΜΠΟΥΣΙΟΣ  ΓΙΑΝΝΗΣΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

 

 

ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΑΝ ΣΤΟΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΤΗΣ Ε.Μ.Ε.

‘’ ΠΑΙΧΝΙΔΙ  ΚΑΙ  ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ‘’  

ΣΧΟΛΕΙΟ : 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

Α/ΑΟΝΟΜΑ-ΕΠΩΝΥΜΟΤΑΞΗ
1ΜΑΚΡΟΖΗΣΗ  ΕΛΕΟΝΟΡΑΕ
2ΣΙΜΟΣ  ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣΕ
1ΧΑΤΖΗΣ  ΜΑΡΙΟΣΣΤ
2ΚΕΔΡΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΣΤ
3ΠΑΝΤΑΖΙΔΟΥ  ΜΑΡΙΑΣΤ

 

ΣΧΟΛΕΙΟ :2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

Α/ΑΟΝΟΜΑ-ΕΠΩΝΥΜΟΤΑΞΗ
1ΖΗΚΙΔΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΕ
2ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣΕ
1ΖΑΦΕΙΡΑΚΟΠΟΛΥΛΟΥ  ΚΥΡΙΑΚΗΣΤ
2ΧΥΣΚΑ  ΑΓΓΕΛΟΣΣΤ

 

ΣΧΟΛΕΙΟ :3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

Α/ΑΟΝΟΜΑ-ΕΠΩΝΥΜΟΤΑΞΗ
1ΤΣΑΧΤΣΙΡΑ  ΠΕΡΣΑΕ
2ΜΟΣΧΟΥ  ΙΩΑΝΝΑΕ
3ΤΣΑΧΤΣΙΡΑΣ  ΦΙΛΙΠΠΟΣΕ
1ΜΟΝΟΒΑΣΙΛΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣΣΤ
2ΚΑΛΑΠΟΥΤΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΣΤ

 

ΣΧΟΛΕΙΟ :4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

Α/ΑΟΝΟΜΑ-ΕΠΩΝΥΜΟΤΑΞΗ
1ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΕ
2ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣΕ
3ΣΜΑΛΙΟΥ  ΝΑΤΑΛΙΑΕ
4ΠΛΗΚΑΔΙΤΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΕ
1ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΦΡΟΔΙΤΗΣΤ
2ΙΩΑΝΝΙΔΗ  ΜΑΡΙΑΣΤ

 

ΣΧΟΛΕΙΟ :5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

Α/ΑΟΝΟΜΑ-ΕΠΩΝΥΜΟΤΑΞΗ
1ΓΚΛΙΑΓΑ  ΒΑΣΙΛΙΚΗΕ1
2ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΝΙΚΟΣΕ1
3ΚΙΟΣΕ  ΟΥΡΑΝΙΑ ΜΑΡΙΑΕ1
1ΦΑΡΣΑΛΙΩΤΗ  ΑΓΟΡΙΑ  ΝΑΤΑΛΙΑΕ2
2ΤΖΙΩΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΕ2
3ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ  ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣΕ2
4ΣΙΣΚΟΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΕ2
5ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΟΛΓΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΕ2
6ΤΡΥΓΟΥΤΗ  ΙΩΑΝΝΑΕ2
1ΚΑΛΥΒΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΣΤ1
1ΝΤΙΚΟΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣΣΤ2

 

ΣΧΟΛΕΙΟ :7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

Α/ΑΟΝΟΜΑ-ΕΠΩΝΥΜΟΤΑΞΗ
1ΜΕΘΥΜΑΚΗΣ  ΜΑΡΙΟΣΕ
2ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ  ΑΓΓΕΛΙΚΗΕ
3ΒΡΑΚΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣΕ
4ΜΠΑΚΑΛΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣΕ
5ΚΡΑΝΙΑ  ΑΓΑΠΗΕ
6ΛΕΚΟΣ  ΜΙΧΑΗΛΕ
1ΜΗΤΡΟΥΔΗ  ΑΘΑΝΑΣΙΑΣΤ
2ΜΠΑΡΤΖΩΚΑ  ΕΛΕΝΗΣΤ
3ΚΑΤΑΡΑΧΙΑ  ΕΛΕΟΝΩΡΑ  ΡΑΦΑΗΛΙΑΣΤ

 

ΣΧΟΛΕΙΟ :9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

Α/ΑΟΝΟΜΑ-ΕΠΩΝΥΜΟΤΑΞΗ
1ΦΙΛΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΕ1
2ΓΑΛΛΟΥ  ΦΑΙΗΕ1
3ΚΛΕΦΤΟΔΗΜΟΥ  ΑΓΓΕΛΙΚΗΕ1
1ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΕ2
2ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑΕ2
3ΜΟΡΦΙΔΟΥ  ΚΑΛΛΙΟΠΗ  ΟΛΥΜΠΙΑΕ2
4ΘΕΟΔΩΡΟΥ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΕ2
5ΚΟΥΒΑΤΣΗ  ΕΙΡΗΝΗΕ2
6ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΕ2
1ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΣΣΤ1
2ΒΛΑΧΑΒΑΣ  ΣΩΤΗΡΙΟΣΣΤ1
3ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΛΕΟΠΑΤΡΑΣΤ1
1ΣΙΑΝΤΣΗ  ΕΡΩΦΙΛΗΣΤ2

 

 

ΣΧΟΛΕΙΟ :10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

Α/ΑΟΝΟΜΑ-ΕΠΩΝΥΜΟΤΑΞΗ
1ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΕ
2ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΕ
3ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΕ
1ΚΟΛΙΑΔΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗΣΤ
2ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΟΥ  ΒΑΣΙΛΙΚΗΣΤ

 

ΣΧΟΛΕΙΟ :1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ

Α/ΑΟΝΟΜΑ-ΕΠΩΝΥΜΟΤΑΞΗ
1ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΡΤΕΜΙΣΣΤ
2ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΔΗΜΟΚΡΑΤΗΣΣΤ
3ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣΣΤ
4ΣΩΤΗΡΙΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΣΤ
5ΠΡΑΣΣΑ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΕ1
6ΠΑΡΙΔΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΕ1
7ΧΑΔΟΛΙΑΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣΕ2
8ΣΑΜΑΡΑ  ΕΛΕΝΗΕ2

 

ΣΧΟΛΕΙΟ :2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ

Α/ΑΟΝΟΜΑ-ΕΠΩΝΥΜΟΤΑΞΗ
1ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΩΚΡΑΤΗΣΣΤ
2ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  ΧΡΗΣΤΟΣΣΤ
3ΚΙΟΥΚΑ  ΜΑΛΑΜΑΤΗΕ
4ΣΑΚΛΙ  ΑΓΓΕΛΙΚΗΕ

 

ΣΧΟΛΕΙΟ :3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ

Α/ΑΟΝΟΜΑ-ΕΠΩΝΥΜΟΤΑΞΗ
1ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ  ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΣΤ1
2ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΣΣΤ1
3ΜΠΙΖΙΟΣ  ΑΓΓΕΛΟΣΣΤ1
4ΝΤΕΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΖΑΧΑΡΟΥΛΑΣΤ2
5ΓΑΛΙΑΔΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣΕ
6ΖΟΥΠΑΣ  ΜΑΡΙΟΣΕ
7ΦΩΤΙΑΔΟΥ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΕ

 

ΣΧΟΛΕΙΟ :4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ

Α/ΑΟΝΟΜΑ-ΕΠΩΝΥΜΟΤΑΞΗ
1ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ  ΠΗΝΕΛΟΠΗΣΤ
2ΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΕΥΔΟΞΙΑΣΤ
3ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΝΑΤΑΛΙΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑΣΤ
4ΖΗΔΡΟΥ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΟΥΡΑΝΙΑΣΤ
5ΠΑΣΟ  ΕΛΕΝΑΣΤ
1ΔΗΜΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΕ
2ΖΥΓΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΕ
3ΚΟΥΡΙΛΑΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΕ
4ΑΒΝΤΟ  ΕΛΙΟΕ

 

ΣΧΟΛΕΙΟ : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

Α/ΑΟΝΟΜΑ-ΕΠΩΝΥΜΟΤΑΞΗ
1ΚΩΣΤΙΔΟΥ  ΜΑΡΙΑΕ
1ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣΣΤ

 

ΣΧΟΛΕΙΟ : ΔΗΜΟΤΙΚΟ 1ο ΜΑΝΙΑΚΩΝ

Α/ΑΟΝΟΜΑ-ΕΠΩΝΥΜΟΤΑΞΗ
1ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΕ1
2ΓΚΡΙΖΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣΕ1
1ΤΡΑΝΤΟΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣΕ2
1ΚΩΤΟΥΛΑ  ΜΑΡΘΑΣΤ1
2ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣΣΤ1
1ΙΩΑΝΝΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣΤ2
2ΤΕΛΟΥΔΗΣ  ΜΑΡΙΟΣΣΤ2

 

ΣΧΟΛΕΙΟ : ΔΗΜΟΤΙΚΟ  ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ

Α/ΑΟΝΟΜΑ-ΕΠΩΝΥΜΟΤΑΞΗ
1ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΕ
2ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣΕ
3ΤΣΟΥΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΕ
1ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΣΤ
2ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΣΤ
3ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΝΕΚΤΑΡΙΟΣΣΤ
4ΝΑΖΟΥ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣΤ
5ΣΚΡΑΠΑΡΛΗ  ΙΣΙΔΩΡΑΣΤ
6ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΣΤ
7ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣΣΤ

 

ΣΧΟΛΕΙΟ : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

Α/ΑΟΝΟΜΑ-ΕΠΩΝΥΜΟΤΑΞΗ
1ΜΠΟΥΣΙΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣΕ
2ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣΕ
1ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ  ΣΤ
2ΚΑΚΛΑΜΑΝΗ  ΓΕΩΡΓΙΑΣΤ

 

ΣΧΟΛΕΙΟ : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΚΛΗΣΙΑΣ

Α/ΑΟΝΟΜΑ-ΕΠΩΝΥΜΟΤΑΞΗ
1ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣΣΤ

 

 

 

 

 

Σχολιάστε

Η διευθυνση email σας ΔΕΝ θα δημοσιοποιηθεί(ενημερωθείτε για την πολιτική ανάρτησης σχολίων στο fouit.gr απο εδώ) *

*

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.